imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Beata Szydło o wspólnym państwie żydowsko-polskim: „Nasze wspólne państwo”

waz

Strona główna &gt Polska &gt Beata Szydło o wspólnym państwie żydowsko-polskim: „Nasze wspólne państwo” Beata Szydło o wspólnym państwie żydowsko-polskim: „Nasze wspólne państwo” AdRo203 Polska

Trwa proces oswajania Polaków z utworzeniem na terytorium Polski państwa POLIN, na podobieństwo tworzenia Izraela kosztem Ziem Palestyńczyków, ze znanymi skutkami.

Dowodzi tego wiele zachodzących procesów i zdarzeń:

  • przygotowywanego prawa, w tym dopiętego systemu pozbawienia własności i eksmisji na bruk kilku milionów Polaków;
  • propagowania kultury żydowskiej i judeochrześcijańskiej wspólnoty religijnej w: mediach, także katolickich i na ambonach;
  • przejmowania polskiej własności, w tym przez sztucznie tworzony dług za pomocą fałszywych pieniędzy;
  • radykalne zaniżenie wyceny całego polskiego majątku, tak jak w czasie grabieży prywatyzacyjnej, kiedy sprzedawano za 5-10 % wartości;
  • ogromne i szybko rosnące zadłużenie całego państwa, samorządów, polskich firm i gospodarstw domowych, z konsekwencjami przejęcia całego majątku za fałszywe długi;
  • domaganie się odszkodowań 300 mld USD za wydumane „cierpienia” i „roszczenia”,
  • podtruwanie Polaków poprzez: żywność sprowadzaną z Zachodu, w tym GMO, leki farmaceutyczne, szczepionki, chemię gospodarczą, chemtrails, mikrofalowy smog elektromagnetyczny i inne sposoby;
  • przejmowanie ujęć wody pitnej i bardzo bogatych złóż różnych minerałów na terytorium Polski;
  • polityka rusofobii i konfrontacji z Rosją, z wywołaniem III wojny światowej włącznie;
  • i wiele innych działań.

Publicznym potwierdzeniem wymienionych na wstępie planów jest wypowiedź premier RP Beaty Szydło na Międzynarodowej Konferencji „Pamięć i Nadzieja”zorganizowanej w 26 lis 2017 r. przez Radio Maryja. Istotny fragment wypowiedzi publikujemy w pierwszej części poniżej.

Czy historycznie rozpatrując, rzeczywiście jak mówi Pani PremierJesteśmy przyjaciółmi, jesteśmy braćmi… Żydzi i Polacy, wspólnie razem, mieszkali tutaj, nad Wisłą, budowali polskie państwo, współpracowali, byli sąsiadami, żyło się im dobrze… „ ????

Pani Premier pokornie przyjmuje błogosławieństwo rabina ( zdjęcie powyżej ) i jednocześnie systematycznie chodzi do kościoła i przystępuje do komunii.

Ta dwoistość zachowania nasuwa pytanie: czy jest żydówką ( wyznaje judaizm, więc ‚żydówka’ piszemy z małej litery) czy chrześcijanką ?

Jeśli jest wyznawcą obu religii abrahamowych o wspólnym rodowodzie, to któremu wyznaniu jest faktycznie wierna, a które jest jedynie marketingową przykrywką, by być dobrze odbierana publicznie lub niepublicznie ?

Z tego wynika kolejne pytanie, kiedy Pani Premier lub jej rodzina przechrzciła się na katolicyzm, lub udawała że się przechrzciła ?

Czy w okresie ostatnich trzech wieków, czy może w grupie tzw. żydów frankistów konwertorowanych na katolicyzm w XVII wieku?

Proces odwrotny przejścia z chrześcijaństwa na judaizm jest rzadko spotykany i trudno go sobie też wyobrazić, a by ktoś publicznie tym się afiszował.

Ale w związku z opisaną sytuacją i postawionymi pytaniami: czy Pani premier ma prawo udając katoliczkę i Polkę mówić w imieniu Polaków, że „Jesteśmy przyjaciółmi, jesteśmy braćmi…” i wypowiadać niezgodne z prawdą historyczną twierdzenia ? ( poniżej ).

Odpowiedź na pytanie postawione do Pani Premier Beaty Szydło daje także żydówka dr Ewa Kurek w drugim artykule, fragmencie książki „POZA GRANICĄ SOLIDARNOŚCI” pt. „Żydzi polscy: cudzoziemcy czy współobywatele?”. Zamieszczone pod tekstem komentarze, a przede wszystkim 76 tekstów na linkach na końcu tego materiału udziela wyczerpującej odpowiedzi na postawione pytanie.

Na podsumowanie warto zacytować starą mądrość życiową:

„PANIE BOŻE STRZEŻ MNIE OD PRZYJACIÓŁ,

BO OD WROGÓW OBRONIĘ SIĘ SAM”.

Polacy świadomi wrogów potrafili zawsze obronić się sami, lub wspólnie ze Słowianami.

Gdy byli nieświadomi wrogów, zwłaszcza wewnętrznych, to ponosili klęski, nawet tak dotkliwe jak w 1939 r. dzięki rządom żydomasońskiej Sanacji, która jest wzorcem dla rządzącego obecnie PiS-u, co wskazuje na jego rodowód !!!

Redakcja KIP

Beata Szydło o wspólnym państwie żydowsko polskim: „Nasze wspólne państwo”.

Część sympatyków PiS broniąc się przed dysonansem poznawczym dzieli sobie polityków partii rządzącej na tych ulubionych: Beata Szydło, Antoni Macierewicz, Jarosław Kaczyński oraz na tych „do dymisji”: Gliński, Czaputowicz, Gowin.

Tymczasem pomiędzy nimi nie ma istotnej różnicy. Postanowiłem przypomnieć to, co niedawno powiedziała Beata Szydło, mijając się z prawdą historyczną, ulubienica większej części elektoratu, na temat wspólnego państwa żydowsko-polskiego i relacji polsko-żydowskich:

„Żydzi i Polacy, wspólnie razem, mieszkali tutaj, nad Wisłą, budowali polskie państwo, współpracowali, byli sąsiadami, żyło się im dobrze.

Ale wreszcie przyszedł ten czas terroru. Niemiecka okupacja, niemiecka bestialska wojna, która chciała przede wszystkim zniszczyć nasze narody, nasze państwo, nasze wspólne państwo.

Jesteśmy przyjaciółmi, jesteśmy braćmi…”

Cytat za: https://youtu.be/bHAHTwFJMLY

Całość za: https://www.ekspedyt.org/2019/01/29/beata-szydlo-o-wspolnym-panstwie-zydowsko-polskim-nasze-wspolne-panstwo/?cn-reloaded=1

Dr Ewa Kurek: Żydzi polscy: cudzoziemcy czy współobywatele?

Za: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/02/beata-szydlo-o-wspolnym-panstwie-zydowsko-polskim-nasze-wspolne-panstwo/

Data publikacji: 7.02.2019

Za: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/02/beata-szydlo-o-wspolnym-panstwie-zydowsko-polskim-nasze-wspolne-panstwo/

Data publikacji:

judeopoloniaPartia interesów SyjonistycznychPolinPolska neokolonią syjonizmuSzydło
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment