imalopolska

najnowsze wiadomości

Świat

Australia. 22-latek skazany za zabójstwo byłej dziewczyny. Pogrzebał ją żywcem w akcie zemsty

38ysw22vzrckrukinghob64n227t2mxp.png


22-letni Tarikjot Singh został skazany zabójstwo 21-letniej studentki pielęgniarstwa Jasmeen Kaur. Do morderstwa doszło na południu Australii w ubiegłym roku. W uzasadnieniu stwierdzono, że mężczyzna dokonał zbrodni w akcie zemsty po tym, jak został przez nią odrzucony.

Mężczyzna przyznał się do zabicia dziewczyny w lutym tego roku. Wstrząsające szczegóły sprawy ujawniono po rozprawie przed Sądem Najwyższym Australii Południowej, która odbyła się we wtorek – przekazał portal The Guardian.

Do morderstwa doszło 5 marca 2021 roku. 21-letni wówczas Tarikjot Singh porwał 21-letnią Jasmeen Kaur w mieście Adelaide. Następnie związał ją taśmą i wywiózł 400 kilometrów od miejsca zamieszkania.

 

Po tym wszystkim, mężczyzn zakopał dziewczynę żywcem w górzystych terenach w Moralana Creek, niedaleko miejscowości Hawker.

 

 

Dziewczyna z Australii zakopana żywcem. Morderca został osądzony

Ciało 21-latki znaleziono następnego dnia po zabójstwie. Prokurator Carmen Matteo przekazała, że ofiara doświadczyła “prawdziwego terroru” i “niespotykanego poziomu okrucieństwa”. Dodała, że mężczyzna zaplanował zabójstwo przed uprowadzeniem dziewczyny.

 

ZOBACZ: Australia. Zwolniono kobietę skazaną za zabójstwo czwórki dzieci. Pojawiły się nowe dowody

 

Singh miał zranić szyję dziewczyny, ale to nie te obrażenia doprowadziły do jej śmierci. Sekcja dowiodła, że przyczyną zgonu 21-latki było uduszenie

 

W uzasadnieniu wyroku stwierdzono, że mężczyzna zabił kobietę w akcie zemsty po tym, jak został przez nią odrzucony.

 

Tarikjotowi Singhowi grozi dożywocie. W przyszłym miesiącu sąd ma zdecydować o braku możliwości zwolnienia warunkowego.

mbl/dsk/ Polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment