imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Astronergy otrzymuje pierwszy Złoty „Znak Zaufania” Ariel Re za wyjątkową jakość produktów fotowoltaicznych

Jack_Zhou__right__Head_Astronergy_Global_Product_Management_receives_gold.jpg


MONACHIUM, 16 czerwca 2023 r. /PRNewswire/ — 15 czerwca firma Ariel Re przyznała pierwszą nagrodę Złotego „Znaku Zaufania” (Gold Trust Mark) spółce Astronergy jako wyraz uznania za 5 lat nieprzerwanej współpracy, wyjątkową jakość produkcji systemów fotowoltaicznych i konsekwentne przekraczanie standardów branżowych. Nagrodę wręczono przedstawicielom Astronergy podczas wystawy Intersolar Europe 2023 w Monachium w Niemczech, gdzie Astronergy została pierwszą firmą uhonorowaną tym oznaczeniem standardu przez Ariel Re.

Spółka Astronergy była pierwszym producentem produktów fotowoltaicznych, który oferował gwarancję wydajności modułów PV, a pięć lat temu nawiązała współpracę z Ariel Re, firmą specjalizującą się w długoterminowych ubezpieczeniach obejmujących wydajność technologii dla rynku czystej energii.

„Dzięki wsparciu Ariel Re, klienci Astronergy mogą wybrać ubezpieczenie obejmujące gwarancję wydajności modułów PV lub utratę przychodów z instalacji fotowoltaicznych z zastosowaniem dostosowanych do indywidualnych potrzeb innowacyjnych rozwiązań opartych na potrzebach wynikających z poszczególnych inwestycji” – powiedział Jack Zhou, dyrektor działu zarządzania produktem w Astronergy.

Jan Napiórkowski, dyrektor ds. sektora czystej energii w Ariel Re skomentował: „Obie strony podjęły współpracę w celu opracowania skutecznych rozwiązań, które spełniają potrzeby klientów Astronergy. Doskonała jakość produktów Astronergy i zarządzanie kwestiami niezawodności świetnie pasują do Ariel Re i naszych restrykcyjnych praktyk udzielania gwarancji”.

Jack Zhou dodał, że klienci nie tylko mogą korzystać z wysokiej jakości modułów fotowoltaicznych Astronergy, lecz również z długoterminowej gwarancji Ariel Re, która stanowi zapewnienie, że klienci będą cieszyć się z długofalowych korzyści.

Ariel Re

Ariel Re oferuje innowacyjne rozwiązania i usługi w zakresie ubezpieczeń i reasekuracji za pośrednictwem oddziałów na Bermudach, w Londynie i Hong Kongu, wychodząc naprzeciw potrzebom biznesowym zróżnicowanej bazy klientów. Ariel Re głównie prowadzi działalność za pośrednictwem Syndykatu 1910 w Londynie, oferując również dostęp do usług Lloyd’s Europe poprzez Syndykat 5336.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2103593/Jack_Zhou__right__Head_Astronergy_Global_Product_Management_receives_gold.jpg 

Źródło: Astronergy

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment