imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Anty-irańska wojenna konferencja USrAela na ziemiach polskich przy służalczej bierności PiS’ackiego „polskiego” [nie]rządu

av

Strona główna &gt Polska &gt Anty-irańska wojenna konferencja USrAela na ziemiach polskich przy służalczej bierności PiS’ackiego „polskiego” [nie]rządu Anty-irańska wojenna konferencja USrAela na ziemiach polskich przy służalczej bierności PiS’ackiego „polskiego” [nie]rządu AdRo203 Polska

USA i Izrael zaplanowały organizację anty-irańskiej konferencji w Polsce, o czym [nie]rząd PiS dowiedział się z mediów.

„Dobry Boże, ukarz ogniem i siarką ten durny pisiacki rząd za wykreowanie nam nowego wroga w postaci Iranu – od wieków nam przyjaznego!”

~ Prof. Jacek Bartyzel

USA i Izrael zaplanowały organizację anty-irańskiej konferencji w Polsce, o czym [nie]rząd PiS dowiedział się z mediów. Podczas jednego z wystąpień Sekretarz Stanu USA – Mike Pompeo upomniał się o mienie żydowskie, które Polska ma zwrócić (domyślnie: w ramach Just Act 447). Innym hitem było pochwalenie przez Pompeo zbrodniarza z UB (żydowskiego pochodzenia) – Franka Blajchmana: „Życie Franka Blajchmana było świadectwem odporności polskiego narodu i amerykańskiego ideału, że każdy kto ma duże marzenia, może wznieść się na wyżyny – bez względu na to, od czego zaczynasz„. i najlepsze na koniec: B. Netanyahu – premier Izraela powiedział na spotkaniu w Warszawie: „Zasiadamy dziś wspólnie z krajami arabskimi, żeby przybliżyć nasz wspólny interes jakim jest wojna z Iranem” Podsumowując: – zmuszono nas do organizacji wojennej konferencji na naszym terytorium (na koszt polskich podatników), na której nas opieprzono, że nie zwracamy amerykańskim Żydom mienia żydowskiego i pochwalono Żyda z UB, który mordował Polaków. Takiego czegoś nie było nawet za rządów tego przeklętego PO! Na polskiej ziemi pozwalamy na ustawkę – na wstępną organizację wojny z Iranem. Przypominamy, że Iran nie uznał rozbiorów Polski i podczas II WŚ udzielił Polakom schronienia – w Isfahanie jest polski cmentarz i kaplica. Czy robienie sobie wroga z Iranu jest zgodne z polską racją stanu? NIE! W kwestii 447 Narracja Izraela jest taka: – Polska mordowała Żydów i zabrała im mienie a teraz nie chce zwrócić Polska powinna odpowiedzieć: – Żydzi mordowali Polaków służąc UB/SB pouciekali do USA i Izraela i tam otrzymali schronienie czego dowodzą ARCHIWA IPN – mamy ustawę reprywatyzacyjną i zwróciliśmy mienie prawowitym właścicielom, – mocą umowy z 16 lipca 1960 rząd USA przejął na siebie wszelkie roszczenia własnych obywateli i zobowiązał się, że nie będzie wysuwał, ani popierał żadnych dalszych roszczeń [nie]Rząd PiS: – oddaje archiwa IPN – blokuje reprywatyzacje – milczy ws. 447 Jest tyle przesłanek aby stwierdzić, że PiS zdradził Polskę. Po prostu wygląda na to, że te 200 mld USD będzie chciał wypłacić. Czy można się jeszcze uratować? – odsunąć PiS od władzy i postawić przed Trybunałem Stanu za zdradę – zagrać w drużynie UE/Niemiec, które chcą się pozbyć USA z orbity europejskiej oraz Chin, Turcji i Rosji, które mają interes w powstrzymaniu inwazji USA i Izraela na Iran, innymi słowy uwolnić dyplomację ze śmiertelnego uścisku USA i Izraela.

[…]

ZA: https://web.facebook.com/ObywatelDCofficial/ Komentarz Pana Prof. Jacka Bartyzela, pod którym nasza Redakcja może się podpisać: „Nie znajduję w historii drugiego takiego rządu, który by wciągał swój naród do wojny z państwem odległym o kilka tysięcy kilometrów, niemającym do nas żadnych pretensji terytorialnych ani sprzecznych interesów, przeciwnie – wykazującym i w przeszłości i obecnie życzliwe nastawienie, nadto, mimo swojego odmiennego wyznaniowo ustroju pozwalającego chrześcijanom żyć w spokoju i praktykować swoją religię, natomiast w interesie prawie tak samo odległego, jawnie rasistowskiego państwa plemiennego, którego klasa polityczna i zdecydowana większość ludności żywi do nas nieskrywaną nienawiść, systematycznie uprawia wobec nas przemysł pogardy, używa wszelkich możliwych środków nacisku, żeby ograbić nas pod pozorem rzekomych należności, i od którego jedyną rzeczą, jaką możemy spodziewać w „podzięce” za to, że staniemy po jego stronie będzie zepchnięcie nas w oczach świata w metafizyczne inferno ludobójców współwinnych (jeśli nie wręcz głównych sprawców) mordowania ludzi tej rasy kilkadziesiąt lat temu. To jest postępowanie tak bezrozumne, tak irracjonalne, że nie sposób tego nawet określić w kategoriach zwykłego zdrowego rozsądku.” (Źródło cytatów: https://web.facebook.com/jacek.bartyzel.7)

Za: http://tenetetraditiones.blogspot.com/ 16.02.2019

Partia interesów SyjonistycznychPolska neokolonią syjonizmuPolska pod żydowskim jarzmem
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment