imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

5 toksyn czyniących z ludzi posłuszne barany żeby globaliści mogli kontrolować wybory

a-114

Strona główna &gt Zdrowie &gt 5 toksyn czyniących z ludzi posłuszne barany żeby globaliści mogli kontrolować wybory 5 toksyn czyniących z ludzi posłuszne barany żeby globaliści mogli kontrolować wybory a303 Zdrowie

(Natural News) W umysłach większości Amerykanów wojna chemiczna dzieje się tylko w TV i w filmach, gdzie źli terroryści i podstępni dyktatorzy używają chemicznej lub biologicznej broni do zabijania wrogich żołnierzy lub niewinnych obywateli, wszystko w imię jakiejś nieuczciwej „religii” lub wygłoszenia jakiegoś dogmatycznego oświadczenia politycznego. Ale ten rodzaj wojny chemicznej jest zazwyczaj krótkotrwały, a następnie stłumiony przez jakiś potężny naród lub kombinację bogatych, elitarnych polityków, którzy po prostu nie będą tolerować utraty kontroli nad ich lojalnym narodem – tymi samymi obywatelami, którzy wierzą, że ich przywódcy zawsze działają w „najlepszym interesie” własnego kraju.

Ci naiwni ludzie są nazywani „baranami”, i oni sami są kontrolowani przez cały inny rodzaj broni chemicznej, która jest znacznie bardziej skuteczna w długoterminowej kontroli umysłu. Amerykanie którzy podlegają temu chemicznie indukowanemu „czarowi” rzadko kiedy się z niego budzą – pozostają zombie-podatnikami na całe życie, którzy głosują za większą karą, mniejszymi prawami i wieloma „darmowymi rzeczami” (których mogą nigdy nawet nie dostać).

50 mln zahipnotyzowanych Demokratów Obamy dalej myślą, że partia demokratyczna jest normalna i troszczy się o nich

Miliony Amerykanów, w pewnym momencie w minionej dekadzie zdały sobie sprawę z tego, że Barrack „Szaleniec” Obama naprawdę nienawidzi Ameryki i zrobił wszystko co mógł by wywołać wrogość, nienawiść, dysonans i niezgodę w społeczeństwie. Obama pomógł w przejęciu przez globalistów wszystkich mediów społecznościowych, wszystkich sieci, gazet, Google, YouTube, FDA, CDC, EPA, USDA, cały czas finansując terroryzm, w tym pomagając Iranowi stać się większym nuklearnym zagrożeniem dla świata.

I teraz powinieneś się zapytać siebie jak to osiągnięto, kiedy dziesiątki milionów tych zahipnotyzowanych wyborców to pozornie inteligentni ludzie mający odpowiedzialną pracę, wychowujący dzieci, a nawet sponsorujący ciężko zarobionymi pieniędzmi partię demokratyczną? To jest wielkie pytanie z prostą odpowiedzią – i to nazywa się krajową bronią chemiczną.

Chemicznie wywołany strach i zamieszanie prowadzą do emocjonalnych decyzji opartych na propagandzie i wielokrotnie powtarzanych przekazach przez masmedia

Prawie każdy Amerykanin który głosował na POTUSa* Donalda J Trumpa, rozumiał przed wyborami, że on miał rację o masmediach jako „wrogu narodu”. A jeszcze tym co Trump nie poruszył, głównie dlatego, że jest wielkim guru biznesu i nie chciał tego zrobić, jest to, że Wielka Żywność i Wielka Farma mają zasadniczą formułę pozwalającą mediom na pranie mózgów w pierwszym miejscu. Wiesz, jeśli nie „ogłupisz” mas, to one nie będą dalej kupować i konsumować całej śmieciowej nauki jaka trzyma je zahipnotyzowanymi przez propagandę.

*POTUS = skrót od President of The United States]

Ta formuła jest prosta: włóż wystarczającą ilość przyćmiewających mózg chemikaliów w powszechną żywność i leki głównego nurtu by przekonać Amerykanów, że bezpieczeństwo jest w liczbach, i później dostarczaj te „normy” przez TV, konferencje prasowe, gazety i internet. Człowiek jedzący organiczną żywność, korzystający z medycyny naturalnej, posiadający kawałek ziemi i broń nie zagłosowałby na gadającą głowę obiecującą darmową żywność i opiekę zdrowotną „dla wszystkich”. Jak mówi stare przysłowie: jeśli to brzmi zbyt dobrze, by mogło być prawdziwe – to tak jest.

Fluor, metale ciężkie, środki psychotropowe, olej rzepakowy i GMO

Więc w jaki sposób rząd najpotężniejszego kraju na świecie ogłupia i pierze mózgi 50 mln ludzi by przez głosowanie oddawali swoje wrodzone prawa i wolność, wierząc cały czas, że są reprezentowani przez liderów, którzy nie planują zrobić z ich kraju komunistycznej pustyni pod maską socjalizmu? I znowu, formuła jest prosta. Większość Amerykanów wierzy, że większość żywności jaką kupują w każdym typowym sklepie spożywczym nadaje się do jedzenia, bo uważają, że FDA chroni ich przed konsumpcją chemikaliów.

Ci sami ludzie wierzą, że większość przepisywanych i zalecanych przez lekarzy leków jest wystarczająco dobra by chronić ich przed chorobami i leczyć zaburzenia, bo wierzą, że chroni ich CDC. Ale prawda jest wręcz odwrotna.

Nauka wykazała, że fluorek sodu obniża IQ człowieka / lower human IQ i wywołuje raka, i jest dodawany do większości miejskiej wody pitnej celowo przez rząd.

Najbardziej popularne szczepionki przeciwko grypie są naładowane rtęcią / loaded with mercury, która, jak udowodniono, wywołuje szkody neurologiczne i mózgu u ludzi. CDC zaleca coroczne masowe zastrzyki z rtęcią dla wszystkich ciężarnych kobiet i 6-miesięcznych niemowląt. Słyszeliście o zespole szalonego kapelusznika?*

*inaczej erethism = zatrucie rtęcią, objawy: zaczerwienione i zimne dłonie i stopy, ból kończyn, drżenie ust i języka, bezsenność, zmiany osobowości, konfuzja, zaburzenia emocjonalne, uszkodzenie nerek. https://www.healthguidance.org/entry/17695/1/mad-hatter-disease.html

Dzisiaj prawie każdy lek psychotropowy / psychological drug na runku wywołuje depresję, niepokój, dezorientację, zwątpienie i inne stany fizyczne i psychiczne, które nie pozwalają ludziom na krytyczne myślenie, albo w ogóle na myślenie.

Nauka wykazała, że olej rzepakowy wywołuje utratę pamięci, konfuzję, spadek zdolności poznawczych i demencję / memory loss, confusion, cognitive decline and dementia. Zastanawialiście się dlaczego większość wyborców demokratów nie wydaje się pamiętać tego co wydarzyło się tylko tygodnie czy miesiące temu? Dla nich jest to jak „Ground Hog Day” (film) każdego dnia.

Żywność GMO zawiera pestycydy, w tym chemiczne insektycydy i herbicydy, które dosłownie rozkładają narządy oczyszczające organizm i systematycznie niszczą mózg, prowadząc do raka i demencji / causing cancer and dementia. Im więcej jesz, tym bardziej stajesz się chory i głupi.

Ludzie, to jest najważniejsza piątka toksyn, które krytycznie myślących obywateli zamieniają w posłuszne barany, żeby globaliści mogli kontrolować wybory. To jest nowoczesna krajowa broń chemiczna. Chcesz ratować kraj przed przejęciem go przez globalistów za 2 lata? Pomóż swoim wypranym z mózgu przyjaciołom, sąsiadom, współpracownikom i krewnym zmienić dietę i leki, i może dostaniemy szansę zachowania Republiki i Konstytucji. Powodzenia.

https://www.naturalnews.com

Top 5 TOXINS that turn critically thinking citizens into obedient sheeple so that globalists can control elections

S.D. Wells – 19.11.2018

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment