imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Eskalacja na Azorach, sraczka w Polin

ass

Strona główna &gt Polska &gt Eskalacja na Azorach, sraczka w Polin Eskalacja na Azorach, sraczka w Polin Ogarek Polska

To, że Rysiek Petru myli Morze Azowskie z Azorami, to akurat żadna nowina.

(Jak ktoś na Maderze pomylił posłankę Schmidt z własną żoną, to nie może być specjalnie spostrzegawczy). To, że władze warszawskie mylą instrukcje amerykańskiej pani ambasador (nawet jeśli ta ma wygląd i maniery burdelmamy z żydowskiego domu publicznego w Buenos Aires) z polską racją stanu też w sumie nie powinno dziwić, choć wciąż boli.

Niewykluczone, że incydent na Morzu Azowskim został celowo wyreżyserowany przez reżim w Kijowie, który potrzebuje pretekstu do wprowadzenia stanu wojennego w masie upadłościowej po efemerycznym państwie ukraińskim, m.in. gwarantując Walcmanowi utrzymanie władzy. Pod osłoną surowych praw stanu wojskowego łatwiej będzie żydowskim grandziarzom wyszlamować biednych Rusinów z resztek własności i uruchomić wreszcie projekt Chazaria 2.0

Przerażająca jest natomiast „anafilaktyczna” (tak jak wstrząs) reakcja władz warszawskich: rząd, który regularnie obrzucany kałem przez władze krainy U, ściera go z twarzy i przysięga, że to nawet nie z fabryki Roshena, ale najlepsza czekolada od Wedla, ten sam rząd, skoro już musi, to zamiast spokojnie wezwać obie strony do przestrzegania prawa, z całą mocą potępia Rosję. Odzywają się nawet jakieś dawno wyginięte dinozaury takie jak wiecznie straumatyzowana pani Fotyga, która widzi w tym incydencie okazję do przykręcenia Ruskim śruby i nałożenia na nich kolejnych sankcji. Znowuż w redakcji „Gazety Polskiej” (portal niezależna.pl) prawdziwe antyrosyjskie święto. Nawet prezydent Juda rozmawiał już telefonicznie z Walcmanem i czort wie, co mu tam naobiecywał, kolejne miliardy czy może pomoc wojskową.

Rzygać się chce patrząc na tych bęcwałów – normalnie widły im w brzuch i siekiera w plecy i to nie byle jaka siekiera, ale święcona przez grekokatolickiego popa. Do diabła z takim MSZ-tem, który chce uwalniać Morze Azowskie dla ukraińskich kutrów, a nie potrafi uwolnić lwowskich kamiennych lwów z paździerzowych klatek.

Za: http://macgregor.neon24.pl/post/146560,eskalacja-na-azorach-sraczka-w-polin

Data publikacji: 26.11.2018

farsa patriotyzmuIII RPkomedia niepodległościPartia interesów SyjonistycznychPetrurynsztokowe elity
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment