imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Zoomlion wyróżnia się podczas INTERMAT 2024 dzięki wizji jeszcze bardziej ekologicznej i inteligentnej przyszłości

Zoomlion_INTERMAT_2024.jpg


PARYŻ, 26 kwietnia 2024 r. /PRNewswire/ — Firma Zoomlion Heavy Industry Science & Technology Co. Ltd. („Zoomlion”, 01157.HK) z dumą zaprezentowała swoje najnowsze osiągnięcia na targach INTERMAT, zorganizowanych w centrum wystawienniczym Nord Villepinte w Paryżu w dniach 24-27 kwietnia 2024 roku. Pod hasłem „Ekologiczny rozwój, jaśniejsza przyszłość”, zaprezentowano około 30 najnowocześniejszych produktów w siedmiu głównych kategoriach, potwierdzając zaangażowanie spółki w zrównoważone i inteligentne rozwiązania produktowe.

Ekspozycja obejmowała szeroką gamę maszyn najnowszej generacji, takich jak dźwigi inżynieryjne i budowlane, maszyny do betonu, sprzęt do robót ziemnych, podnośniki koszowe i wiele innych – wszystkie wyróżniają się zaawansowanymi, inteligentnymi i przyjaznymi dla środowiska funkcjami.

Najważniejszym produktem był dźwig wieżowy R135-8RA, który wykorzystuje najważniejsze innowacje, takie jak zdalne kontrole bezpieczeństwa i regulacje sprzętowe, co potwierdza czołową pozycję Zoomlion w dziedzinie inteligentnych maszyn. Odwiedzający targi w Paryżu mogli zdalnie obsługiwać wspomniany żuraw, znajdujący się w odległości ponad 8000 kilometrów w Changde, Hunan, wykorzystując w tym celu technologię 5G. Dzięki temu uczestnicy mogli osobiście doświadczyć możliwości inteligentnych funkcji produktów Zoomlion.

Zgodnie z tematem przewodnim „Ekologiczny rozwój, jaśniejsza przyszłość” podczas wystawy zaprezentowano najnowsze produkty z dziedziny energetyki, w tym hybrydowe betoniarki, elektryczne podnośniki koszowe i pojazdy przemysłowe zasilane akumulatorami litowymi. Zwrócono również uwagę na energooszczędne technologie zastosowane w pompach, dźwigach i sprzęcie do robót ziemnych, podkreślając zaangażowanie spółki w rozwój niskoemisyjny.

Strategiczne działania lokalizacyjne firmy są wyraźnie widoczne w przypadku produktów takich jak pompa do betonu 43X-5RZ, która spełnia rygorystyczne europejskie przepisy drogowe i normy certyfikacji CE. Dostosowania te gwarantują, że oferta Zoomlion jest idealnie dopasowana do wymagań rynku europejskiego, z naciskiem na efektywność, innowacje technologiczne i design przyjazny dla użytkownika.

Celem Zoomlion jest zwiększenie penetracji rynku europejskiego poprzez wzmocnienie synergii ze spółkami zależnymi, takimi jak CIFA we Włoszech i m-tec w Niemczech. Podczas pierwszego dnia targów firma poinformowała o podpisaniu ważnych umów z klientami z Niemiec i Polski, a wartość kontraktu na same produkty betonowe wyniosła prawie 100 milionów juanów (13,8 miliona dolarów), wyznaczając tym samym imponujący początek.

W ostatnich latach Zoomlion korzysta ze strategii opartych na Internecie, aby opracować unikalny, kompleksowy, cyfrowy i zlokalizowany międzynarodowy system biznesowy. Podejście to przyczyniło się do silnego wzrostu na rynkach światowych, a produkty i usługi spółki są obecnie dostępne w ponad 140 krajach i regionach, przy wsparciu ponad 3000 pracowników w lokalizacjach na całym świecie.

„Zoomlion zobowiązuje się do stymulowania zrównoważonego i wysokiej jakości rozwoju w branży maszyn budowlanych. Ponieważ targi INTERMAT nadal trwają, serdecznie zapraszamy uczestników do zapoznania się z naszymi innowacyjnymi rozwiązaniami – powiedział Yuan Ye, zastępca prezesa Zoomlion. – Z niecierpliwością wyczekujemy zacieśnienia współpracy i zaprezentowania naszych osiągnięć technologicznych, które są motorem napędowym globalnego przemysłu” – dodał Yuan.

Zdjęcia – https://mma.prnewswire.com/media/2397748/Zoomlion_INTERMAT_2024.jpg 

Źródło: Zoomlion

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment