imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Zmiana w składzie Rady Nadzorczej Grupy PWN

DOC.20221208.44154354.1.jpg


Przewodnicząca Rady Nadzorczej Grupy PWN, Heike Tyler, z dniem 31.12.2022 r. kończy swoją kadencję, wychodząc tym samym po 4 latach z Rady Nadzorczej. Nowym przewodniczącym Rady Nadzorczej został Edgar Schnorpfeil.

W trakcie swojej kadencji Heike nadzorowała transformację Grupy z rozproszonej struktury, obejmującej wiele biznesów, na grupę kapitałową z jasno określoną strategią w zakresie dostarczania kontentu i usług w tym obszarze na polskim rynku.

„Bardzo dziękuję właścicielom Grupy PWN za możliwość pracy z marką numer jeden na rynku naukowym w Polsce. Miałam okazję wspierać wiele utalentowanych osób w strukturach spółki i prowadzić PWN na drodze do cyfrowej transformacji. Z końcem mojej kadencji przekazuję funkcję przewodniczącego Rady Edgarowi Schnorpfeilowi, akcjonariuszowi spółki matki PWN-u – grupy LCHG. Zarówno Edgarowi, jak i całej spółce PWN życzę wielu sukcesów i pomyślności” – komentuje Heike Tyler.

„W imieniu wszystkich akcjonariuszy chciałbym podziękować Heike za jej fantastyczną pracę na przestrzeni ostatnich lat oraz inicjowanie projektów, które z sukcesem wspierają transformację i innowacyjność. PWN posiada niezwykle cenne rozwiązania w zakresie wydawania publikacji naukowych, edukacji, usług dystrybucyjnych, drukarskich oraz e-commerce. Bardzo cieszę się na możliwość wspierania zespołu PWN w dalszych pracach nad transformacją cyfrową i rozwojem biznesu” – podkreślił w swoim komentarzu Edgar Schnorpfeil.

Źródło informacji: PWN

 


Source link

Leave a Comment