imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Yadea prezentuje na targach CES 2024 rozwiązania potwierdzające jej zaangażowanie na rzecz ekologicznego transportu

umbrella.jpg


LAS VEGAS, 8 stycznia 2024 r. /PRNewswire/ — Yadea (01585.HK), międzynarodowa spółka technologiczna tworząca pionierskie rozwiązania w dziedzinie dwukołowych pojazdów elektrycznych, zaprezentowała swoją ofertę, w tym ostatnie innowacje dla transportu indywidualnego, podczas targów CES 2024. Przełomowe rozwiązania Yadea w zakresie baterii pokazują, że spółce zależy na wspieraniu zrównoważonego transportu w codziennych dojazdach do pracy i szkoły poprzez nowoczesne technologie zorientowane na potrzeby użytkownika.

Prezentacja nowych produktów na CES 2024

„Dzięki naszym ostatnim innowacjom użytkownicy zyskują nowe, ciekawe możliwości w zakresie dojazdów do pracy czy też wypadów do parku albo do bliskich – powiedziała Vicky Yang, dyrektor generalna działu mikromobilności w Yadea. – Podróżni borykają się z coraz trudniejszymi warunkami przemieszczania się po miastach, dlatego podczas targów CES 2024 prezentujemy nowe hulajnogi elektryczne Yadea Artist i Yadea EliteMax oraz e-rower Yadea Coco, które ułatwią im omijanie rosnących korków w miastach. Nowe rozwiązania Yadea charakteryzują się właściwym jej produktom wysokim poziomem niezawodności, parametrów użytkowych i komfortu, wyznaczając nowe kierunki rozwoju ekologicznej mobilności w miastach”.

W nowych produktach w przemyślany sposób połączono funkcjonalność i design, tak by ułatwiały one codzienne przemieszczanie się po współczesnych miastach. Hulajnoga Yadea Artist odznacza się wyjątkową stabilnością i poręcznością. Urządzenie waży zaledwie 18,6 kg i wyposażone jest w system tłumienia wstrząsów z tylnymi i przednimi wspornikami. Z kolei w Yadea Coca zastosowano ulepszony cyfrowy system gromadzenia danych oraz praktyczny otwarty stojak. Rower wyposażony jest w inteligentny wyświetlacz o przekątnej 5,5 cala, na którym w czasie rzeczywistym wyświetlane są dane takie jak liczba spalonych kalorii, emisje CO2 i inne kluczowe parametry użytkowe. Yadea Cocoa posiada też zestaw wysokiej klasy przerzutek Shimano oraz elementów do montażu akcesoriów zwiększających ładowność, np. fotelika dla dziecka.

Przełomowe rozwiązania technologiczne w bateriach

Poza nowościami Yadea przedstawiła też swoje sztandarowe produkty z oferty elektronicznych motocykli, skuterów, rowerów i hulajnóg elektrycznych, stanowiące przekrój rozwiązań w obszarze e-mobilności, które odpowiadają na zróżnicowane potrzeby podróżnych. Podczas cieszących się międzynarodową sławą targów technologicznych CES 2024 Yada pochwali się również swoją technologią baterii zasilających ekologiczne środki transportu w miastach.

Użytkownicy elektrycznych pojazdów dwukołowych preferują ekonomiczne baterie. Baterie grafenowe TTFAR posiadają o 30% większą pojemność w porównaniu do standardowych baterii tej samej wielkości oraz żywotność na poziomie ponad 1 tys. cyklów ładowania, czyli trzykrotnie więcej niż typowe rozwiązania dostępne na rynku. Ponadto zastosowano w nich elektrolity mrozoochronne oraz odporną na temperaturę obudowę, które zapewnia stabilne działanie w temperaturach od -20 do 55 st. C (-4°F to 131°F). Baterie grafenowe TTFAR spotkały się z uznaniem na rynku międzynarodowym – według danych z września 2023 r. wartość ich globalnej sprzedaży przekroczyła 80 mln sztuk. Yadea może też pochwalić się wiodącymi na rynku parametrami ładowania – przykładowo e-motocykl Yadea KEMPER można naładować do 80% w zaledwie 10 minut, dorównując wygodą pojazdom zasilanym gazem.

Zdjęcia – https://mma.prnewswire.com/media/2312556/umbrella.jpg

Źródło: Yadea

KONTAKT:

e-mail: [email protected]

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment