imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Wrona, Leon, Wołosz i Muzaj w Magazynie #7strefa! Wydanie świąteczne w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

y6x2h1cpoxm9vas2q7x5yein6dbfm9o9.jpg


Przed nami specjalne, świąteczne wydanie Magazynu #7strefa. Nie zabraknie w nim oczywiście wyjątkowych gości. W studiu pojawi się kapitan Vervy Warszawa Orlen Paliwa Andrzej Wrona, a za pośrednictwem łączeń obecni będą Joanna Wołosz, Wilfredo Leon i Maciej Muzaj. Magazyn #7strefa w piątek 25 grudnia o godzinie 16:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Najbliższe wydanie magazynu #7Strefa upłynie w świątecznej atmosferze. Dowiemy się, jak wyglądają święta we Włoszech i Rosji, a wszystko za sprawą Joanny Wołosz, Wilfredo Leona i Macieja Muzaja, z którymi porozmawia Bożena Pieczko.

 

Połączymy się również z Radosławem Rybakiem. Olimpijczyk z Aten opowie o życiu polskiej siatkarskiej kolonii na Islandii. Za pośrednictwem łączenia będzie z nami także Jakub Bączek. Trener mentalny mistrzów świata z 2014 roku podpowie, jak utrzymywać spokój ducha w czasach pandemii.

 

Jak na wydanie specjalne przystało, wyjątkowy będzie również kącik poświęcony najlepszym akcjom z ligowych parkietów. Tym razem Marta Ćwiertniewicz zaprezentuje pięć najlepszych akcji wybranych spośród tych, które wygrywały poprzednie zabawy. O tym, która była najbardziej efektowna, zadecyduje liczba głosów oddanych w naszej sondzie.

 

Gośćmi Marka Magiery będą Joanna Kaczor-Bednarska i Andrzej Wrona. Początek Magazynu #7strefa w piątek 25 grudnia o godzinie 16:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.


Source link

Leave a Comment