imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Voice Life stawia śmiały krok w przyszłość, wprowadzając Verge Currency (XVG) i VergePAY

1_56.jpg


Nowej generacji system i platforma aplikacyjna Blockchain.

HUNTINGTON BEACH, Kalifornia, 22 grudnia 2020 r. /PRNewswire/ – Voice Life i Verge Currency ogłaszają utworzenie strategicznego sojuszu, w ramach którego dojdzie do połączenia obu specjalistycznych technologii w celu stworzenia nowego, łączącego w sobie wszystkie funkcje systemu płatności, który bazuje na opracowanym przez Voice Life systemie bezprzewodowego systemu ładowania dalekiego pola (Far Field Wireless Power Charging System – FFWCS). Współpraca pozwoli połączyć potencjał FFWC w zakresie smartfonów z VergePAY w celu stworzenia przeznaczonego do codziennego użytku systemu opartego na technologii blockchain i korzystającego z waluty Verge Currency (XVG).

Przedstawiciele Voice Life i Verge oficjalnie zaprezentują aplikację i system w dniu 11 stycznia 2021 r. podczas targów elektroniki użytkowej Consumer Electronics Show (CES) – największego wydarzenia technologicznego na świecie. 

Komentarz Roberta Smitha, założyciela, prezesa i dyrektora generalnego Voice Life: „>>Świętym Graalem<< technologii blockchain będzie aplikacja działająca w czasie rzeczywistym, której użyteczność wykroczy poza samo usprawnienie transakcji finansowych. Nad taką właśnie aplikacją pracujemy z Verge”.

Komentarz Justina Vendetty, założyciela i starszego inżyniera oprogramowania: „Aby możliwe było przybliżenie użytkowników do kluczowego elementu wizji Verge, potrzebny jest system oparty na technologii blockchain, który wypełnia lukę między kryptowalutą i lokalnymi walutami, a tym samym umożliwia zupełnie nowe zastosowanie w ramach systemu płatności łączącego wszystkie funkcje. Dzięki współpracy technologii Verge i Voice Life wcieliliśmy w życie naszą wizję systemu łączącą przypadek praktycznego zastosowania z procesem płatności”.

Strategiczny sojusz z Voice Life wypełnia lukę pomiędzy kryptowalutą i lokalnymi walutami, pozwalając na utworzenie nowego, łączącego w sobie wszystkie funkcje i dającego dużo większe możliwości systemu płatności. Współpraca ta zatem stanowi wyraz naszych dążeń do wykorzystania tej wyjątkowej okazji.

Voice Life Inc.

Voice Life Inc. została utworzona w dniu 12 marca 2015 r. jako spółka technologiczna zajmująca się opracowywaniem, integracją i wdrażaniem rozwiązania przeznaczonego do bezprzewodowego ładowania urządzeń mobilnych. Spółka stworzyła przełomową technologię opartą na sieciach działających w terahercowym zakresie częstotliwości i przeznaczoną do ładowania bezprzewodowego dalekiego pola. Aktualnie pracuje nad kolejnym nowoczesnym rozwiązaniem pozwalającym na bezprzewodowe ładowanie, a tym samym gwarantowanie stałego dostępu do funkcji smartfonów oraz innych produktów i urządzeń elektrycznych.

Verge Currency (XVG) to zdecentralizowana waluta cyfrowa stworzona przez zespół ochotników poprzez wykorzystanie VergePay. Jest to rozwiązanie bazujące na technologii bitcoin, które zwiększa łatwość użytkowania, prędkość działania i możliwości sprawowania kontroli przez społeczność. W ciągu 5 lat stała się ona globalną walutą, z której można korzystać ponad granicami.

Odnośniki http://www.voice-life.com, https://ces.vporoom.com/VoiceLife, http://www.vergecurrency.com

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1390403/Voice_Life_Charges_into_the_Future.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1390405/Voice_Life_Logo.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1390404/Verge_Logo.jpg

Źródło: Voice Life Inc.

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment