imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Velis Real Estate Tech otrzymuje środki na rozwój, aby przyspieszyć międzynarodową ekspansję platformy Singu, napędzać cyfrową transformację w branży nieruchomości oraz ułatwić raportowanie ESG

Velis_Logo.jpg


KRAKÓW, Polska, 22 czerwca 2023 r. /PRNewswire/ — Velis Real Estate Tech, jedna z najszybciej rozwijających się firm z sektora PropTech SaaS w Europie, podała dziś informację o znaczącej inwestycji w rozwój, która zostanie zrealizowana dzięki grupie międzynarodowych inwestorów. Dodatkowo, zwiększony zostanie zespół kierowniczy Velis, a wśród ustanowionego zarządu znajdą się członkowie z doświadczeniem w branży. Wprowadzone zmiany stanowią znaczący kamień milowy w dążeniach Velis do zrewolucjonizowania cyfryzacji w branży nieruchomości.

Inwestycja pozwoli Velis skupić się na rozwoju w strategicznych dla firmy obszarach. Obejmuje ona rozszerzenie obecności firmy w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej, a także przyspieszenie rozwoju i wdrożenia flagowej platformy Singu. Obecnie firma dostarcza zintegrowane oprogramowanie do zarządzania obiektami i dostępem dla ponad 350 klientów korporacyjnych w ponad 30 krajach, obejmujące swoim zasięgiem ponad miliard stóp kwadratowych nieruchomości.

Zwiększanie możliwości w zakresie cyfryzacji nieruchomości i raportowania ESG

W erze przyspieszonej cyfryzacji nieruchomości i większego nacisku, jaki kładziony jest na raportowanie ESG, Velis dąży do zapewnienia niezrównanej obsługi swojej globalnej bazie klientów. Celem firmy jest zwiększanie wydajności budynków, optymalizacja modelu zarządzania zasobami, podniesienie standardów bezpieczeństwa i ochrony, wspieranie świadomego podejmowania decyzji oraz wspieranie klientów w osiąganiu celów w zakresie ograniczania emisji i dążenia do zerowej emisji dwutlenku węgla. Wszystko to jest możliwe dzięki zintegrowanej platformie Singu.

„Zmierzamy w kierunku usprawnienia i cyfryzacji wszystkich aspektów zarządzania nieruchomościami i jesteśmy dopiero na początku tej drogi – powiedział Adam Penkala, współzałożyciel Velis. – Cieszymy się, że Paweł Malon i Marek Jakubow dołączają do naszego zespołu zarządzającego, wraz z wieloma wybitnymi akcjonariuszami z całego świata. Z niecierpliwością czekamy na wykorzystanie ich wiedzy i doświadczenia w dalszym procesie szybkiego skalowania firmy”.

„Cieszymy się, że możemy współpracować z zespołem Velis i wspierać firmę w realizacji jej wizji zyskania statusu światowego lidera w obszarze dostarczania najlepszych w swojej klasie rozwiązań w zakresie oprogramowania do zarządzania budynkami i obiektami oraz zaawansowanych możliwości raportowania ESG dla klientów z branży nieruchomości na całym świecie – powiedział Paweł Malon. – Mocno wierzymy w zespół, wartości i produkty Velis i cieszymy się, że możemy wspierać firmę w kolejnej fazie jej rozwoju” – dodał Marek Jakubow.

Velis Real Estate Tech

Velis Real Estate Tech jest wiodącym dostawcą oprogramowania SaaS do zarządzania obiektami i dostępem. Velis umożliwia branży nieruchomości usprawnienie operacji, zwiększenie wydajności, poprawę bezpieczeństwa i ochrony oraz zwiększenie wartości dla właścicieli nieruchomości, zarządców i najemców. Platforma Singu rewolucjonizuje sposób zarządzania nieruchomościami, łącząc technologię opartą na chmurze, czujniki IoT, kompleksowe raportowanie ESG, zaawansowaną analitykę AI i infrastrukturę zarządzania bezpieczeństwem budynku. Dzięki sukcesom w ponad 30 krajach Velis znajduje się w czołówce wśród podmiotów z sektora PropTech, torując drogę cyfrowej transformacji w obszarze nieruchomości.

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2106810/Velis_Logo.jpg 

Źródło: Velis Real Estate Tech

KONTAKT:

Kacper Troć

tel. +48 604 122 797

e-mail: [email protected] 

Źródło informacji: PR Newswire


Source link

Leave a Comment