imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Tucker Carlson powraca z nowym serwisem wideo o nazwie Tucker Carlson Network

Tucker_Carlson_Network_Logo.jpg


Carlson zostanie gospodarzem wielu nowych programów obejmujących długie wywiady, komentarze, relacje z bieżących wydarzeń i dziennikarstwo śledcze.

TAMPA, Floryda, 12 grudnia 2023 r. /PRNewswire/ — Tucker Carlson Network, nowy subskrypcyjny serwis wideo został oficjalnie uruchomiony na stronie TuckerCarlson.com – ogłosili Tucker Carlson, Neil Patel i Justin Wells. Patel jest dyrektorem generalnym spółki odpowiedzialnym za jej działalność biznesową. Wells zajął stanowisko prezesa i nadzoruje politykę programową i treści.

Ogłaszając premierę serwisu, Carlson stwierdził: „Relacjonowanie wydarzeń na zachodzie stało się narzędziem represji. Reporterzy nie ujawniają już istotnych informacji opinii publicznej; starają się je ukryć. Naszym zamiarem jest mówienie prawdy o ważnych sprawach – wyraźnie i z odwagą”.

Od dzisiaj Tucker Carlson Network (TCN) stanie się domem dla licznych nowych programów. Zarówno bezpłatne treści uzupełnione reklamami, jak i płatne treści premium dostępne będą na stronie TuckerCarlson.com. Materiały wideo Carlsona nieobjęte subskrypcją będą nadal dostępne na platformie X. Wersje audio tych treści zostaną opublikowane w formie podcastu zatytułowanego „The Tucker Carlson Podcast”.

Wells dodał: „Tucker utrzymuje silne relacje z odbiorcami na platformie X. Z radością oczekujemy na kontynuację tych relacji i na dostarczenie widzom jeszcze większej ilości treści wideo za pośrednictwem Tucker Carlson Network”.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie TuckerCarlson.com.

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2298045/Tucker_Carlson_Network_Logo.jpg

Źródło: Tucker Carlson Network

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment