imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Suzuki Puchar Polski: Grupa Sierleccy Czarni Słupsk – WKS Śląsk Wrocław. Transmisja TV i stream online

1j5djgvxd9di6bvzunk7rhd2urm343yg.jpg


Największa niespodzianka obecnego sezonu Energa Basket Ligi, czyli Grupa Sierleccy Czarni Słupsk w ćwierćfinale Suzuki Pucharu Polski zagra z WKS Śląskiem Wrocław! Transmisja meczu Grupa Sierleccy Czarni Słupsk – WKS Śląsk Wrocław w Polsacie Sport News i na Polsat Box Go.

Zespół trenera Mantasa Cesnauskisa dość niespodziewanie właściwie od początku sezonu jest w czołówce tabeli Energa Basket Ligi. Nic więc dziwnego w tym, że w październiku we własnej hali pokonał ekipę z Wrocławia 89:79 (25 punktów rzucił Beau Beech). W styczniu WKS Śląsk udanie się jednak zrewanżował – wygrywając 96:84 – dzięki świetnej postawie Travisa Trice’a i Ivana Ramljaka.

 

I to właśnie nazwisko Trice może być niezwykle istotne także w tym meczu. Już nie tylko Travis, ale także jego młodszy brat D’mitrik odpowiadają za poziom i tempo gry ekipy trenera Andreja Urlepa. Ten duet może być niezwykle groźny dla każdego przeciwnika! Ciekawe więc jak poradzą sobie teraz z solidnym Kanadyjczykiem Markiem Klassenem, a także jedną z gwiazd zespołu ze Słupska, czyli Billym Garrettem.

 

Marcus Lewis już pokazywał swój atletyzm, ale także zimną krew w końcówkach ważnych spotkań. Na jego zatrzymanie może być odpowiedzialny specjalista od obrony, czyli Ivan Ramljak. Ważne mogą okazać się również rzuty z dystansu Beau Beecha (uczestnika Aerowatch Konkursu Rzutów za 3 Punkty). Czy Kerem Kanter oraz Szymon Tomczak będą w stanie powstrzymać jego świetną grę w ataku?

 

Transmisja ćwierćfinału Suzuki Pucharu Polski Grupa Sierleccy Czarni Słupsk – WKS Śląsk Wrocław w Polsacie Sport News i na Polsat Box Go. Początek o godz. 20:30.

MC, plk.pl

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.


Source link

Leave a Comment