imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Staszów: Mąż i żona poszli na grzyby, ich ciała znaleziono w lesie. Są wyniki sekcji zwłok

t2qh1ekmndkeqwq93m28fo5yjvuxnhsj.jpg


Kielecka prokuratura ujawniła wyniki sekcji zwłok małżeństwa ze świętokrzyskiego Staszowa. Ich ciała znaleziono w lesie, do którego wybrali się na grzyby. Wcześniej zaniepokojona córka powiadomiła policjantów, że jej rodzice zaginęli.

60-letni mężczyzna i jego młodsza o pięć lat żona wybrali się w piątek po południu na grzyby. Małżeństwo ze Staszowa przez dłuższy czas nie wracało z lasu, więc ich 33-letnia córka zawiadomiła policję. 

 

Gdy wybiła godzina 22, pary nadal nie było w domu. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania. Trwały one całą noc, aż do dziewiątej rano, gdy jeden z policjantów natknął się w lesie na zaparkowane auto. Należało ono do zaginionych.

Ciała małżeństwa w lesie. Prokuratura ustaliła przyczyny śmierci

W samochodzie znajdowało się ciało kobiety, a 50 metrów dalej odkryto zwłoki jej męża. Śledczy podejrzewali, że przyczyną śmierci było rozszerzone samobójstwo.

 

ZOBACZ: Kard. Konrad Krajewski: Odkopywali ciała zmarłych w idealnej ciszy

 

Jak dowiedział się polsatnews.pl, przypuszczenia potwierdziły się. – Kobieta zmarła w następstwie uduszenia przez zadzierzgnięcie, a mężczyzna przez powieszenie się – przekazał Daniel Prokopowicz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Kielcach.

 

Dodał, że przebieg zdarzenia nadal jest ustalany, a udział osób trzecich nie został całkowicie wykluczony. Zapytany, czy prokuratura wie, co skłoniło mężczyznę do takiego czynu, odparł, że trwa prokuratorskie postępowanie, a jego szczegóły na razie pozostają niejawne.

wka/ml/ Polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment