imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Spółka Kehua znalazła się na przygotowanej przez BNEF liście dostawców urządzeń do magazynowania energii o wysokich parametrach technicznych

Kehua_Digital_Energy.jpg


XIAMEN, Chiny, 12 stycznia 2024 r. /PRNewswire/ — 11 stycznia agencja Bloomberg New Energy Finance (BNEF) po raz pierwszy opublikowała listę dostawców urządzeń do magazynowania energii o wysokich parametrach technicznych (Tier 1), na której znalazła się spółka Xiamen Kehua Digital Energy Tech CO., Ltd (Kehua), co stanowi znaczące osiągnięcie w branży.

Lista ma na celu ustanowienie przejrzystego systemu klasyfikacji setek producentów stacjonarnych urządzeń do magazynowania energii działających na rynku na podstawie finansowej zdolności realizacji projektów. Produkt do magazynowania energii spółki Kehua został zaliczony przez BNEF do urządzeń do magazynowania energii o wysokich parametrach technicznych, co stanowi wyraz międzynarodowego uznania dla pozycji spółki.

Dzięki 35-letniemu doświadczeniu w branży energoelektroniki Kehua stała się ekspertem w zakresie rozwiązań do magazynowania energii odnawialnej. Dysponując 5 bazami produkcyjnymi na świecie, firma dostarcza niezawodne rozwiązania fotowoltaiczne i do magazynowania energii klientom w przeszło 100 krajach.

W 2021 r. Kehua znalazła się w pierwszej dziesiątce rankingu marek falowników o dużej wiarygodności finansowej stworzonego przez BNEF, a w 2022 r. spółka zajęła czwarte miejsce na liście największych globalnych dostawców falowników do magazynowania energii przygotowanej przez serwis S&P Commodity Insights. Uznanie dla wysokich parametrów technicznych urządzeń Kehua podkreśla znaczenie wiedzy specjalistycznej spółki w dziedzinie magazynowania energii.

Kehua nieprzerwanie wprowadza innowacje i dostarcza wysoce niezawodnych, najnowocześniejszych rozwiązań, aby przyczynić się do globalnego przejścia na czyste źródła energii. W przyszłości spółka będzie kontynuować realizację swoich zobowiązań na rzecz bardziej ekologicznego i zrównoważonego świata.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2317362/Source_BNEF.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2317365/Kehua_Digital_Energy.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1904051/Kehua_logo___Red_Logo.jpg

Źródło: Kehua Digital Energy

KONTAKT:

E-mail: [email protected]

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment