imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Ruszyło głosowanie w konkursie „Inwestycja z perspektywą”

LOGOTYP_Inwestycja-z-perspektywa.jpg


W środę 1 lutego ruszyło głosowanie internetowe na projekty zgłoszone do konkursu Serwisu Samorządowego PAP „Inwestycja z perspektywą”. Najlepszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Funduszy Europejskich wybiorą internauci. Zapraszamy do oddawania głosów!

Głosowanie konkursowe będzie trwało od godz. 10.00 w środę 1 lutego do godz. 16.00 w piątek 10 lutego. Wygrają samorządy, na których opis projektu zagłosuje najwięcej internautów w porównaniu do liczby mieszkańców*. Laureatów konkursu ogłosimy w poniedziałek, 27 lutego, podczas konferencji w Centrum Prasowym PAP w Warszawie (ul. Bracka 6/8).

Trzy inwestycje z najlepszymi wynikami zostaną nagrodzone statuetką „Inwestycja z perspektywą”, a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi nasz reporter z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie. Reportaż wideo z tej wizyty zostanie opublikowany na stronach PAP.

Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 187 projektów zrealizowanych z dofinansowaniem unijnym przez jednostki samorządu terytorialnego ze wszystkich województw. Jak zagłosować? Lista projektów dostępna jest TUTAJ – wystarczy znaleźć ten właściwy i kliknąć! Dopuszczamy wielokrotne głosowanie!

Serwis Samorządowy PAP realizuje konkurs w ramach projektu „Polityka Spójności w regionach” współfinansowanego przez Komisję Europejską. Jego celem jest upowszechnianie informacji o realizowanych przez samorządy inwestycjach współfinansowanych z UE. 

*według stanu na 1 stycznia 2022 roku podanej przez Główny Urząd Statystyczny

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP
 


Source link

Leave a Comment