imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Premiera filmu Barbie. Lewica ze specjalną akcją

jpk46o48rdtc8pbkdjp4ik6e5rip2yfk.jpg


W piątek na ekrany polskich kin wszedł film “Barbie” z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem w rolach głównych. Obraz ma szansę stać się kasowym przebojem wakacji. Gorączka związana z filmem udzieliła się również polskim politykom.

Film Grety Gerwig Barbie, opowiada historię tytułowej Barbie, która żyjąc w idealnym, bajkowym świecie przechodzi kryzys egzystencjalny.

 

Obraz jeszcze przed premierą bił rekordy popularności, jeśli chodzi o rozgłos w prasie i mediach społecznościowych. Według ekspertów ma również szansę stać się kasowym przebojem roku.

 

 

“Według danych The BoxOffice Company, zajmującej się statystykami dotyczącymi dochodów z filmów, film w weekend premiery ma szansę uzyskać lepszy wynik sprzedaży niż “Avatar: Istota wody”. Druga część filmu Jamesa Camerona była dotychczas najgorętszą premierą tego roku i zadebiutowała z wynikiem box office (czyli sprzedaży biletów w kinach) na poziomie 134 mln dolarów” – czytamy w serwisie Interia Biznes. 

Premiera filmu Barbie. Robert Biedroń jako… Ken

Gorączka związana z filmem udzieliła się również… polskim politykom Lewicy. 

 

W piątek na oficjalnym koncie twitterowym partii pojawił się wpis nawiązujący do premiery filmu. Na dołączonej do niego grafice widzimy posłankę Katarzynę Kotulę z podpisem “Ta Barbie walczy o legalną aborcję na żądanie” oraz posła Krzysztofa Gawkowskiego z podpisem “Ten Ken walczy z okradaniem Polski przez PiS”.

 

 

Chwilę później podobną grafikę opublikował również współprzewodniczący Nowej Lewicy Robert Biedroń, który podpisał swoje zdjęcie “Ten Ken walczy o prawo do ślubu z drugim Kenem”. 

 

“Bo miłość to miłość” – napisał polityk. 

 

dk/ Polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment