PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Aluron CMC Warta Zawiercie. Transmisja TV i stream online

W obecnym sezonie rywale tylko czekają, aż kędzierzynianie wpadną w kryzys. Małe potknięcie nastąpiło w ostatniej kolejce, wobec czego podopieczni Gheorghe Cretu będą chcieli pokazać, że był to tylko mały wypadek przy pracy. Transmisja meczu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Aluron CMC Warta Zawiercie na Polsacie Sport oraz w Polsat Box Go.

Czwarty zespół ligowej tabeli miał o wiele więcej czasu na przygotowanie się do kolejnego spotkania niż jego sobotni przeciwnicy. Warta rozgrywała ostatni mecz 19 lutego, gdy przegrała 1:3 z Jastrzębskim Węglem.

Chociaż premierową odsłonę “Jurajscy Rycerze” wygrali aż 25:16, to nie udało im się utrzymać lepszej dyspozycji i polegli z aktualnym mistrzem Polski w czterech setach.

– Ta presja zawsze będzie w głowie, ale jest ona raczej przyjemna i motywująca. Korzyści z tej dwutygodniowej przerwy na pewno są takie, że wracają nasi dwaj rozgrywający. Taki długi okres przerwy pomoże nam się wdrożyć do intensywnych treningów, intensywnego grania i wrócić do naszej dobrej dyspozycji – odpowiedział Patryk Niemiec zapytany o mecz z Zaksą.

Siatkarze zespołu z Kędzierzyna-Koźla od czasu ostatniego meczu “Jurajskich Rycerzy”, rozegrali ich aż pięć. Najpierw pokonali w lidze 3:0 Ślepsk Suwałki, następnie wygrali wszystkie trzy potyczki w Pucharze Polski: 3:1 ze Stalą Nysa, 3:1 z Treflem Gdańsk i 3:0 z Jastrzębskim Węglem w finale. W środę ZAKSA przegrała pierwszy raz w obecnym sezonie PlusLigi. Uległa 1:3 zespołowi Cerrad Enea Czarni Radom.

Duży wkład w dobre wyniki ZAKSY ma Łukasz Kaczmarek. Jego pojedynek z Urosem Kovaceviciem, liderem Aluronu CMC Warty, zapowiada się bardzo ciekawie.

Transmisja meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Aluron CMC Warta Zawiercie na Polsacie Sport oraz w Polsat Box Go. Początek o godz. 14:45

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.