imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Orwellowskie wyroki. Prof. M. Majewska

Strona główna > Zdrowie > Orwellowskie wyroki. Prof. M. Majewska Orwellowskie wyroki. Prof. M. Majewska Ola Gordon Zdrowie 0

Szanowni Państwo

Po raz kolejny przekonujemy się, że żyjemy w czasach korporacyjnego totalitaryzmu, pod wieloma względami znacznie gorszego od komunistycznego. Znany i ceniony przez pacjentów dr Hubert Czerniak – nasz współczesny dr Judym – został dziś zawieszony w prawach wykonywania zawodu lekarza przez sąd przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Łodzi. Ów sąd oskarżył go o „antyzdrowotne” działania polegające na próbach ratowania polskich dzieci przed poszczepiennymi okaleczeniami i zgonami oraz na uświadamianiu rodziców odnośnie składu szczepionek (zawierających toksyny takie jak rtęć, aluminium, formaldehyd, detergenty, rakotwórcze wirusy i materiał genetyczny, zwierzęce i ludzkie płodowe białka wywołujące ciężkie choroby autoimmunologiczne, białka pokarmowe wywołujące choroby alergiczne, jak również chorobotwórcze wirusy i bakterie wywołujące różne choroby zakaźne). Te informacje znajdują się w ulotkach producentów do szczepionek, lecz nie są udostępniane rodzicom szczepionych polskich dzieci. Amerykański rządowy Sąd Szczepienny przyznał już 4,2 miliarda dolarów odszkodowań za ciężkie okaleczenia poszczepienne, lecz wg. łódzkiego lekarskiego sądu, polscy rodzice nie mają prawa być informowani o znanych i opisanych powikłaniach poszczepiennych. http://stopnop.com.pl/dr-hubert-czerniak-ma-nieprawomocnie-zawieszone-prawo-wykonywania-zawodu/; https://www.youtube.com/watch?v=sheg8Yi4jkc

Skazanie dra Czerniaka za głoszenie rzetelnych informacji o szczepieniach jest analogiczne do skazania za to samo brytyjskiego dra Wakefielda. Ponieważ świadomość rodzicielska stale rośnie i coraz więcej rodziców odmawia toksycznych szczepień dla swych dzieci, kartele farmaceutyczne i służący im urzędnicy medyczni próbują zakneblować wszelkie racjonalne głosy krytyki wobec szczepień.

Oburzający wyrok lekarski na dra Czerniaka zbiega się czasowo z Orwellowskim wyrokiem brytyjskiego sądu na Juliana Assange’a, któremu odmówiono odłożenia procedury ekstradycji do USA, gdzie prawdopodobnie oczekuje go bezprawny wyrok śmierci.

https://www.infowars.com/roger-waters-on-persecution-of-assange-orwell-huxley-were-both-right/

W czasach nasilającego się korporacyjnego i politycznego terroru musimy bronić się solidarnie. Konieczny jest masowy opór cywilny oraz powszechne społeczne poparcie dla odważnych lekarzy takich jak dr Czerniak. Musimy zdawać sobie sprawę, że terror medyczny skierowany dziś przeciw dzieciom i ich rodzicom, wkrótce zostanie zwrócony też przeciw wszystkim dorosłym, bo bestia wielkiej farmacji jest nienasycona.

Prof. M. Majewska

Suplement od redakcji W-P: Dr Czerniak w regionalnej TVP, 2017 rok:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=u2gWUS9t4fQ?feature=oembed&w=640&h=360] Ola Gordon

http://chomikuj.pl/OlaGordon


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment