imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Montonio – 18 miesięcy w Polsce, kamień milowy w kontekście strategicznego wzrostu

Obraz1_0.jpg


WARSZAWA, Polska, 25 października 2023 r. /PRNewswire/ — Montonio, szybko rozwijający się dostawca rozwiązań płatniczych online, świętował półtora roku obecności w Polsce, planując jednocześnie rozszerzenie swojego lokalnego zespołu. Świadczy to o zaangażowaniu firmy w dynamicznie rozwijający się sektor e-commerce w Polsce. Od momentu udanego debiutu w Polsce w marcu 2022 r., Montonio stało się zaufanym wyborem dla sprzedawców, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom płatniczym i bezkonkurencyjnej jakości obsługi.

„W mniej niż dwa lata od naszego debiutu zaobserwowaliśmy ogromne zainteresowanie usługami Montonio, z imponującym wzrostem liczby polskich sklepów integrujących naszą platformę – stwierdził Andrzej Bagiński, Country Manager Montonio w Polsce. – Ponadto nasza prowadzona na poziomie lokalnym obsługa klienta oraz konkurencyjna struktura cenowa dodatkowo wzmacniają naszą pozycję na polskim rynku. Decyzja o rozszerzeniu naszego zespołu po 18 miesiącach obecności w kraju jest logicznym krokiem w naszej strategii wzrostu biznesu i świadczy o sukcesach, które już odnieśliśmy w Polsce”.

Pozytywny efekt korzystania z Montonio potwierdza jeden z klientów z branży wydawniczej. Rafał Hatlaś skomentował: „Dzięki Montonio konwersja w naszej kasie wzrosła o 28%, a koszty transakcji spadły o 50%. Integracja z Montonio pozwoliła nam dodać płatności BLIK jako osobną metodę w naszej ścieżce sprzedaży, zwiększając jego użycie o ponad 25%”.

Osiągnięcia Montonio w Polsce są godne uwagi, a dodanie BLIK, Apple Pay i Google Pay do wachlarza dostępnych metod płatności traktować można jako kluczowe osiągnięcia. Ponadto jednym z wyróżników Montonio jest wysoka konwersja płatności. Dla dobrze ugruntowanych marek z optymalnie działającymi sklepami Montonio umożliwia osiągnięcie wskaźników konwersji płatności nawet na poziomie 97%.

Bagiński dodał: „Nasz wzrost w Polsce odzwierciedla naszą szerszą wizję rewolucji w obszarze płatności e-commerce. Jesteśmy podekscytowani naszymi przyszłymi przedsięwzięciami i jednocześnie pewni, że rozszerzenie naszego zespołu jeszcze bardziej umocni naszą pozycję w regionie”.

Montonio kontynuuje swój wzrost w przestrzeni fintech i przygotowuje się do dalszego poszerzania oferty, co oznacza rosnącą wartość dla sprzedawców i konsumentów.

O Montonio

Założone w 2018 roku Montonio to europejski dostawca rozwiązań płatniczych i e-commerce z kompleksową platformą umożliwiającą sprzedawcom bezproblemową akceptację płatności oraz zarządzanie różnymi usługami e-commerce. Z rozbudowanym zestawem usług od finansowania po wysyłkę i zarządzanie zwrotami, Montonio eliminuje potrzebę obsługi wielu systemów i oferuje rozwiązania dostosowane do konkretnych rynków. Dziś Montonio jest stosowane w ponad 6000 sklepów online w Polsce, Niemczech, na Litwie, Łotwie, w Estonii i Finlandii. Więcej informacji można znaleźć na stronie montonio.com.

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2257371/Montonio_Logo.jpg

Źródło: Montonio

KONTAKT:

Stephen O’Neill

VP of Marketing

e-mail: [email protected]

tel. +44 7714622674

Natasha Gowans

StrategixPR

e-mail: [email protected]

tel. +35679699763

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment