imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Magazyn #7Strefa. Transmisja TV i stream online

x4wkym1mn74hnujzg5izyuumkussuch5.jpg


Zapraszamy na Magazyn #7Strefa! W piątek zobaczymy podsumowanie polskiego półfinału Ligi Mistrzów Jastrzębski Węgiel – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle oraz zapowiemy ich niedzielne starcie w PlusLidze. Będzie też m.in łączenie z prezesem klubu Barkom-Każany Lwów. Magazyn #7Strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Rywalizacja klubowa wchodzi w decydującą fazę. Za nami pierwsze mecze półfinałowe w Lidze Mistrzów i Mistrzyń. Już w piątek o godz. 16:00 Marek Magiera wraz z gośćmi Konradem Ciejką, Piotrem Gackiem oraz Tomaszem Swędrowskim podsumują najciekawsze wydarzenia na polskich i europejskich parkietach. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Hit! Siatkarski gwiazdor zmienia reprezentację!

 

Kolejne wydanie magazynu #7Strefa rozpoczniemy od pierwszego z trzech starć w ciągu najbliższych dni Jastrzębskiego Węgla z Grupą Azoty ZAKSA, czyli szybkiego zwycięstwa siatkarzy z Kędzierzyna-Koźla w polskim półfinale Ligi Mistrzów.

 

W magazynie również Marta Ćwiertniewicz zapowie starcie numer dwa pomiędzy dwoma aktualnie najlepszymi polskimi drużynami, które może rozstrzygnąć o pierwszym miejscu po sezonie zasadniczym PlusLigi. Wrócimy też do niedawnych wydarzeń w Nysie, gdzie siatkarki Developresu Bella Dolina sięgnęły po pierwszy w historii klubu Puchar Polski.

 

Porozmawiamy również o przyszłości Projektu Warszawa z jej wiceprezesem i dyrektorem sportowym Piotrem Gackiem oraz zespołu Barkom-Każany Lwów, który w przyszłym sezonie dołączy do ligi mistrzów świata. W tej części programu połączymy się z prezesem ukraińskiego klubu Olegiem Baranem.

 

Magazyn #7Strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Początek o godz. 16:00.

MR, Polsat Sport

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.


Source link

Leave a Comment