imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Lineage wzmacnia swoją obecność w Europie otwierając nową regionalną siedzibę w Warszawie

Warsaw_Opening_1.jpg


Po przejęciu firmy Pago, Lineage umacnia swoją pozycję w Europie Środkowo-Wschodniej otwierając nowe biuro w Warszawie.

WARSZAWA, Polska — (BUSINESS WIRE) — Lineage, jeden z wiodących globalnych funduszy REIT specjalizujących się w magazynowaniu w temperaturze kontrolowanej i dostawców zintegrowanych rozwiązań logistycznych, otworzył dzisiaj w Warszawie swoje regionalne biuro na Europę Środkowo-Wschodnią. Nowa siedziba jest kolejnym krokiem wzmacniającym pozycję Lineage w regionie, po przejęciu w 2020 roku i rebrandingu firmy Pago sp. z o.o. („Pago”), kluczowego dostawcy usług magazynowej, dystrybucji i transportu w Polsce.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20231124776333/pl/ 

Uruchomienie głównego biura regionalnego dla Europy Środkowo-Wschodniej w Warszawie potwierdza zaangażowanie firmy w nieustanne doskonalenie łańcucha dostaw żywności na kontynencie europejskim. Lineage oferuje klientom kompleksowe usługi logistyczne w zakresie ich produktów, zwiększając wydajność operacyjną zarówno w obrębie Europy, jak i poza jej granicami. Korzystając z zaawansowanych technologii chłodniczych i strategicznie położonych centrów logistycznych w ważnych portach europejskich, takich jak Hiszpania, Włochy czy Francja, Lineage ma na celu usprawnienie przepływu produktów spożywczych w kontrolowanych warunkach temperaturowych.

„Otwarcie nowego biura w Warszawie pokazuje nasze zaangażowanie w rozwijanie działań w Europie Środkowo-Wschodniej i sąsiadujących z nią regionach – powiedział Harld Peters, prezes Lineage Europe. – To kolejny krok w dążeniu do podniesienia standardów obsługi naszych klientów w Europie i wzmocnienie naszych możliwości w łańcuchu dostaw w temperaturze kontrolowanej”.

„Polska jest szóstym co do wielkości producentem żywności w Unii Europejskiej, a nasza sieć umożliwi klientom z tego regionu dostęp do rozwiniętego rynku z najnowocześniejszymi technologiami” – dodał Peters.

„Otwarcie naszego biura w Warszawie pokazuje, że Polska odgrywa dla nas kluczową rolę jako brama do Europy Środkowo-Wschodniej i ważny rynek dla ruchu produktów w Europie – podkreślił Daniel Chudzik, regionalny wiceprezes ds. operacyjnych na Europę Środkowo-Wschodnią w Lineage. – Pozwala nam to lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów i efektywnie łączyć ich z globalnym rynkiem”.

Obecnie Lineage dysponuje siecią ponad 70 obiektów chłodniczych w 11 krajach Europy, z czego 6 znajduje się w Polsce.

Lineage

Lineage jest jednym z wiodących na świecie funduszy nieruchomości REIT specjalizujących się w magazynowaniu w temperaturze kontrolowanej i dostawców zintegrowanych rozwiązań logistycznych z globalną siecią ponad 400 strategicznie zlokalizowanych obiektów chłodniczych o łącznej pojemności przekraczającej 2,5 miliarda stóp sześciennych (over 70 mln m3) w Ameryce Północnej, Europie oraz Azji. Lineage łączy zaawansowaną ekspertyzę w obszarze kompleksowych rozwiązań logistycznych z innowacyjną technologią. Współpracując z wiodącymi na świecie producentami żywności i napojów, Lineage dąży do podniesienia efektywności dystrybucji, wspiera zrównoważony rozwój, poprawia efektywność wykorzystania zasobów w łańcuchu dostaw i co najważniejsze, pomaga w dostarczaniu żywności na świecie. Firma Lineage, przez trzy lata z rzędu, została umieszczona na liście CNBC Disruptor 50, dwukrotnie uznana za najlepiej zarządzaną firmę w USA oraz określona numerem jeden w obszarze Data Science. Firma zajęła również 23. pozycję w rankingu Fast Company w kategorii „Najbardziej Innowacyjne Firmy Świata” oraz została wyróżniona w kategorii „Change the World”.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.onelineage.com.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20231124776333/pl/ 

Źródło: Lineage

KONTAKT:

Lineage

Nina Bosch

tel.+31 6 81938713

e-mail: [email protected] 

MWW

Alizia Walker

tel.+447916569156

e-mail: [email protected] 

Źródło informacji: Business Wire

 


Source link

Leave a Comment