imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Lech Wałęsa w szpitalu. Nowe informacje o stanie zdrowia byłego prezydenta

cdqgv8w47vai5x5jamepjogkp7f41vmf.png


Stan zdrowia Lecha Wałęsy poprawia się. Były prezydent czuje się lepiej – dowiedział się polsatnews.pl. We wtorek Wałęsa opublikował zdjęcie ze szpitala. Pod fotografią pojawiło się wiele komentarzy z życzeniami powrotu do zdrowia.

Lecha Wałęsa od kilku dni przebywa w szpitalu. Były prezydent opublikował we wtorek zdjęcie z oddziału. Jak zaznaczył we wpisie, zaraził się COVID-19

 

W czwartek wieczorem sekretarz byłego prezydenta przekazał portalowi polsatnews.pl najnowsze informacje o stanie zdrowia noblisty. 

 

Lech Wałęsa czuje się lepiej i ma apetyt. Oby tak dalej – poinformował Marek Kaczmar.

Lech Wałęsa w szpitalu. “Chyba jeszcze raz się uda…”

Pod opublikowanym we wtorek zdjęciem Wałęsy pojawiło się wiele komentarzy z życzeniami powrotu do zdrowia. “Niech Pan się trzyma Panie Prezydencie życzę zdrowia”, “Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i cieszenia się życiem” – pisali internauci.  

 

ZOBACZ: Lech Wałęsa w szpitalu. Były prezydent zachorował na Covid

Jego sekretarz przekazał wówczas, że były prezydent przebywa w gdańskim szpitalu pod dobrą opieką. Dodał, że Wałęsa przechodzi chorobę ciężko. Podłączony jest do aparatury medycznej. 

 

W czwartek rano na profilu Wałęsy pojawiło się kolejne zdjęcie ze szpitala. “Chyba jeszcze raz się uda…” – brzmi podpis.

Lech Wałęsa w szpitalu. Stan zdrowia byłego prezydenta

Były prezydent RP podupadł na zdrowiu. O swoim ostatnim pobycie w szpitalu poinformował w październiku, niedługo po swoich 80 urodzinach. Nie podał wówczas, co było przyczyną hospitalizacji. 

 
Od dłuższego czasu polityk mierzy się z cukrzycą, z powodu której w 2020 r. trafił do szpitala. W 2021 r. przeszedł zabieg związany z wszczepionym rozrusznikiem serca. 

W ostatnim czasie o byłym prezydencie było głośno w mediach za sprawą aktu oskarżenia, który wystosowała Prokuratura Okręgowa w Warszawie. Zarzuciła ona mu składanie fałszywych zeznań. Sprawa dotyczy przesłuchania sprzed siedmiu lat, które odbyło się w Instytucie Pamięci Narodowej.

an/polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment