imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Konferencja prasowa pt. “WeNet liderem transformacji technologicznej w dobie AI”

00071000.jpg


Termin: 08.03.2023, godz. 10:00

Podczas spotkania organizatorzy zaprezentowali i przedyskutowali wpływ technologii AI na rozwój współczesnej organizacji. Sztuczna inteligencja jest dziś wiodącym czynnikiem stymulującym rozwój nowoczesnego przedsiębiorstwa i jego pracowników. WeNet jako lider cyfrowej transformacji w sektorze MŚP planuje wdrożenie narzędzi opartych na AI zarówno w zakresie operacyjnym na poziomie procesów biznesowych wewnątrz organizacji, jaki i w postaci innowacyjnych narzędzi i produktów, które już niebawem znajdą się w jej ofercie. Organizatorzy opowiedzieli także o perspektywach rozwoju WeNet jako AI Driven Organisation, która na wszystkich poziomach, gdzie jest to racjonalnie uzasadnione, będzie używać AI.

Prelegentami byli członkowie zarządu WeNet oraz przedstawiciel firmy AI REV projektującej indywidualne rozwiązania z zakresu AI.

WeNet to firma działająca w obszarze szeroko pojętego doradztwa internetowego. Ponad 1000 ekspertów w całym kraju oferuje skuteczne rozwiązania dla biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorców z sektora MŚP. Firma posiada w pakiecie liczne usługi internetowe, takie jak tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, prowadzenie dedykowanych kampanii reklamowych i działań marketingu lokalnego online, tworzenie e-sklepu oraz hosting stron internetowych. Z usług WeNet korzysta już 50 000 małych i średnich firm. Obecnie działa w całej Polsce i posiada biura w 19 lokalizacjach.

Źródło informacji: WeNet 


Source link

Leave a Comment