imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Kolejne “postępowe” nowości w Hiszpanii – neutralne płciowo zabawki i kursy “kręcenia tyłkiem” dla mężczyzn

baby-5953965_960_720.jpg


Hiszpańscy producenci zabawek w ramach realizacji ideologii tzw. „równości” zwiększają znacząco podaż „zabawek neutralnych płciowo”. To jednak nie koniec szalonych pomysłów, bowiem także w Hiszpanii w imię realizacji tych samych równościowych wizji dorosłym mężczyznom proponowane są kursy „kręcenia tyłkiem”.

Producenci zabawek w Hiszpanii zwiększają podaż zabawek „neutralnych płciowo” i wyrażają zadowolenie ze wzrostu popytu co ma „pozytywny wpływ na sprzedaż”. Jest to namacalny przykład tego, że promotorzy lewicowej ideologii genderyzmu w imię jej propagowania są gotowi na odwracania nawet prawideł rządzących rynkiem.

„Równościowe” zabawki

Lewicowcy ideolodzy jednoznacznie są przeciwni temu, aby producenci oferowali dla dziewczynek różowe lalki czy kuchenki, a dla chłopców choćby pistolety czy samochodziki. Teraz, w dobie ideologicznego szaleństwa rodzice dzieci stają przed faktem dokonanym mając do wyboru jedynie zabawki „neutralne płciowe” o charakterze unisex. Gdy rodzice nie mają do wyboru innych propozycji dla swoich dzieci to zmuszeni są generować popyt na to co jest dostępne na rynku. W efekcie tego producenci takich zabawek cieszą się z rosnącego popytu gdy jednocześnie nie dają rodzicom możliwości wyboru jaki rodzaj zabawek chcą oni kupować swoim pociechom.W Hi

szpanii nie jest żadną tajemnicą, że między producentami a reklamodawcami aby znacząco ograniczyć dostęp do zabawek, które są dedykowane danej płci. W efekcie tego w reklamach nawet jeśli już będzie jakiś rodzaj zabawkowej broni, to niemal na pewno w materiale reklamowym bawić się nią będzie dziewczynka, podobnie będzie też np. w przypadku reklamy zabawkowego wozu strażackiego czy innego rodzaju samochodu. Chłopcy z kolei w kolejnych edycjach katalogów z zabawkami bawią się lalkami oraz np. kuchenkami. Promotorzy takich pomysłów twierdzą, że ma to być forma edukacji do szkolenia dzieci w kwestiach równościowych. Jeden z producentów, Toy Planet uważa, że żyjąc w społeczeństwie opierającym się na równości, to ideologię tę należy upowszechniać od najmłodszych lat i stąd pojawiły się pomysły na taką ofertę zabawek dla dzieci.

Propozycje „równościowe” dla dorosłych

Równościowe szaleństwo obejmuje w „postępowej” Hiszpanii nie tylko dzieci ale i dorosłych. Hiszpańskim mężczyznom oferuje się kursy tzw. twerkingu, których celem ma być „przezwyciężenie norm męskości”. Jest to, jak mówią inicjatorzy pomysłu, nic innego jak forma tańca posiadającego zabarwienie erotyczne dotąd cieszącego się popularnością przede wszystkim wśród pewnej ściśle określonej kategorii kobiet. „Taniec” ten polega na rytmicznym potrząsaniu pośladkami.

Warsztaty takiego tańca proponuje się choćby w ramach kolejnych edycji targów erotyki odbywających się w Barcelonie. Kursy te to inicjatywa działającego w stolicy Katalonii stowarzyszenia „Plural”, a ich celem ma być tzw. „dekonstrukcja kajdan męskości” oraz zniszczenie „seksistowskich klisz”. Warto odnotować, że dotychczasowe edycje nie cieszyły się zbyt dużym zainteresowaniem wśród hiszpańskich mężczyzn. Jednak gdy dorosną obecne dzieci wychowane na „neutralnych” płciowo zabawek to istnieje ryzyko, że takie kontrowersyjne formy „aktywności” zyskają na popularności, a szkoły i stowarzyszenia organizujące tego rodzaju kursy będą mieli całe rzesze kursantów.


Source link

Leave a Comment