imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Infradata, wiodąca firma w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego, kontynuuje swoją działalność w Europie pod nazwą Nomios

1.jpg


Fot. PR Newswire/Infradata

LEJDA, Holandia, 2 Listopada 2021 r. /PRNewswire/ — Infradata, wiodący dostawca usług w zakresie zabezpieczeń i sieci, zmienił nazwę na Nomios. Wszystkie spółki Infradata w Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Wielkiej Brytanii będą koncentrować się w ramach Nomios Group na dalszym rozwoju w Europie w nadchodzących latach.

Zmiana nazwy jest symbolem transformacji przedsiębiorstwa. Infradata rozpoczęła swoją działalność 17 lat temu jako integrator sieci i od tego czasu stała się ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa cyfrowego, stale się rozwijając. Nowe biura i przejęcia zapewniły międzynarodową ekspansję. Przedsiębiorstwo odnotowywało wzrost obrotów o 30% rocznie do poziomu 250 milionów euro i zatrudnia obecnie ponad 500 pracowników w dwudziestu oddziałach. Świadczy usługi w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego i sieci dla ponad 2500 klientów na całym świecie, w tym wielu dużych przedsiębiorstw, dostawców usług na poziomie Tier 1, instytucji publicznych, centrów danych i dostawców usług w chmurze. Nomios (Infradata) jest wieloletnim partnerem strategicznym najważniejszych dostawców w branży, takich jak: Palo Alto Networks, Juniper Networks, F5 Networks, Cisco, Vectra AI, Fortinet, McAfee, Cybereason i inni.

Główny cel Nomios niezmiennie pozostaje taki sam: bycie zaufanym partnerem we współpracy z klientami i dostawcami w celu tworzenia najlepszych możliwych rozwiązań i usług w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego i infrastruktury sieciowej. Cyfryzacja społeczeństwa i gospodarki nabrała w ostatnich latach tempa, dlatego też tego rodzaju rozwiązania i usługi jedynie zyskały na znaczeniu. Wielu klientów firmy jest częścią kluczowej infrastruktury cyfrowej i powierza Nomios zarządzanie swoimi sieciami oraz monitorowanie ich.

Ad Scheepbouwer, były dyrektor generalny takich firm jak KPN i TNT, został w zeszłym roku powołany do zarządu na stanowisko prezesa o statusie doradcy.

„Rosnący popyt na usługi z zakresu bezpieczeństwa cyfrowego umożliwił firmie prowadzenie działalności w Europie na coraz większą skalę. Nomios Group jest w stanie stać się największym, paneuropejskim dostawcą usług w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego oraz sieci” – twierdzi Scheepbouwer.

„Nomios odgrywa kluczową rolę w wielu sieciach cyfrowych na świecie. Zmiana nazwy to nowy etap w naszym rozwoju. Jako stosunkowo młode przedsiębiorstwo odnotowaliśmy znaczny wzrost. Cieszymy się z możliwości kontynuowania tego rozwoju w ramach Nomios, zabezpieczając i zapewniając infrastrukturę cyfrową naszym klientom” – mówi Sébastien Kher, dyrektor generalny Nomios Group.

Oficjalna zmiana nazwy spółki Infradata Polska Sp. z o.o. na Nomios Poland Sp. z o.o. nastąpiła w dniu 26 października 2021 roku. Zmiana dotyczy tylko nazwy spółki, wszystkie pozostałe dane, w tym NIP, KRS, adres siedziby, numery kont bankowych, a także numery telefonów, pozostają bez zmian. Zmiana nazwy spółki nie wpływa także na udzielone spółce certyfikaty, zaświadczenia o kompetencjach oraz wystawione na rzecz spółki referencje.

Zobacz także: www.nomios.com.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1667038/Nomios.jpg

Źródło: Infradata

KONTAKT:

Richard Landman

dyrektor ds. marketingu cyfrowego w Nomios

tel. +31 624693070

e-mail: [email protected]

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment