imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Grupa Murapol zadebiutuje na Głównym Rynku GPW

1_43.jpg


Grupa Murapol – firma działająca na rynku nieruchomości mieszkaniowych w Polsce – w piątek 15 grudnia zadebiutuje na Głównym Rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Będzie to już dziesiąty w tym roku debiut na głównym parkiecie GPW.

Murapol działa na rynku deweloperskim od roku 2001, co czyni go jednym z najbardziej doświadczonych deweloperów mieszkaniowych w kraju. Oferuje mieszkania w cieszącym się największym zainteresowaniem segmencie popularnym oraz popularnym premium.

Od początku działalności do 30 września 2023 roku Murapol zrealizował 81 wieloetapowych inwestycji, w ramach których powstało ponad 400 budynków z 27,2 tys. lokali. Dotychczas w zrealizowanych inwestycjach zamieszkało blisko 82 tys. osób.

Murapol działa w 19 miastach, w takich aglomeracjach, jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź czy Trójmiasto, ale także w mniejszych miastach o dużym potencjale do prowadzenia działalności deweloperskiej jak Bydgoszcz, Toruń czy Wieliczka.

Celem Grupy jest zrównoważony rozwój oraz utrzymanie silnej pozycji w branży deweloperskiej w Polsce i na rynkach finansowych. Jej wizją jest tworzenie organizacji działającej w oparciu o powtarzalny i zoptymalizowany model biznesowy na rynku mieszkań przeznaczonych na sprzedaż oraz na potrzeby segmentu zajmującego się najmem instytucjonalnym.

Źródło informacji: PAP MediaRoom


Source link

Leave a Comment