imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Finanse i technologia, czyli Currency One na targach Money 20/20

DOC.20220606.42641629.1.jpg


Currency One zaprezentuje się na rozpoczynających się 7 czerwca w Amsterdamie największych światowych targach branży FinTech – Money 20/20.

Na wydarzeniu spodziewanych jest kilka tysięcy gości ze znanych firm finansowych i technologicznych oraz z dopiero rozwijających się startupów. Zapowiedziano ponad 300 wystąpień na 6 scenach, w tematyce przyszłości i kształtu świata finansów. Będą to największe Targi Money 20/20 w Amsterdamie w historii.

„Money 20/20 to wydarzenie, na którym jesteśmy obecni już od kilku lat, prezentując trendy w świecie fintechów i nowych technologii. Tutaj jest światowe centrum innowacji finansowych, inspiracji dla przedsiębiorców i inwestorów” – mówi Piotr Kurczewski, CEO Currency One. 

Currency One zaprezentuje na tegorocznych targach nowoczesne rozwiązania biznesowe: dostęp do rynku płatniczego CEE, wielowalutowe płatności DCC, rozwiązania API, rachunki wielowalutowe IBAN, finansowanie dla merchantów.

Targi Money 20/20 odbywają się od 2012 roku, przełamując stereotyp bezbarwnych konferencji finansowych, a tworząc nowoczesne wydarzenie i doświadczenie dla tej branży.

Currency One to znany operator serwisów wymiany walut online w Polsce – Walutomat i InternetowyKantor.pl. Od ponad 12 lat tworzy nowoczesne rozwiązania finansowe dla klientów indywidualnych i biznesowych. Warto wspomnieć, że jako pierwszy w Polsce i prawdopodobnie w Europie, umożliwił wymianę walut online, był prekursorem zastosowania pay by linków do wpłat, czy jako pierwszy podmiot z Polski uruchomił natychmiastowe przelewy w euro w ramach SEPA Instant. Currency One w Polsce zaufało już prawie milion klientów.

Źródło informacji: Currency One

 


Source link

Leave a Comment