imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

EPAM przejmuje ENGINIETY, zwiększając swój potencjał dostarczania rozwiązań e-commerce

1_26.jpg


PR Newswire/EPAM Systems, Inc.

Wzmocnienie kompleksowej oferty rozwiązań EPAM dla globalnych przedsiębiorstw adaptacyjnych.

NEWTOWN, PA., USA, Jan. 25, 2022 /PRNewswire/ — 

EPAM Systems (NYSE: EPAM), wiodący dostawca usług transformacji cyfrowej i inżynierii produktów, ogłosił dziś nabycie ENGINIETY, firmy dostarczającej kompleksowe rozwiązania dla handlu, specjalizującej się m.in. w Chmurze SAP.

Więcej informacji o podejściu EPAM do przekształcania i transformacji platform sprzedażowych można znaleźć na stronie: epam.com/our-work/.

Nabycie ENGINIETY poszerza możliwości EPAM w zakresie projektowania i budowy kompleksowych platform sprzedażowych.

Doświadczenie i specjalizacja ENGINIETY, zdobyte w oparciu o najlepsze praktyki inżynieryjne, obejmują:

· rozległą wiedzę technologiczną w obszarach: Transactional E-Commerce, Product Information Management (PIM), Digital Experience Platforms (DXP & CMS) i Digital Asset Management (DAM);

· dostarczanie wydajnych, innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań sprzedażowych – doradztwo w zakresie technologii i narzędzi, w tym SAP Commerce Cloud (Hybris), commercetools, composable commerce, headless frameworks, Application Support i DevOps;

· współpracę z takimi klientami jak m.in. Vision Express, Nikon, Play i TUI.

DLA KOGO:

· Globalne przedsiębiorstwa poszukujące możliwości zwiększenia efektywności swoich platform sprzedażowych;

· Profesjonaliści IT poszukujący możliwości współtworzenia rozwiązań wspierających klientów w procesie transformacji cyfrowej i tworzeniu skalowalnych, przyszłościowych systemów, mogą dowiedzieć się więcej na: epam.com/careers.

KRAJ: Polska

Doradcą EPAM w procesie akwizycji ENGINIETY była kancelaria Dentons.

O EPAM Systems

Powstała w 1993 roku firma EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), wykorzystując swoje zaawansowane doświadczenie w inżynierii oprogramowania, stała się czołowym dostawcą usług transformacji cyfrowej na świecie i liderem w zakresie rozwoju cyfrowych i fizycznych produktów oraz usług digital platform engineering. Dzięki innowacyjnemu doradztwu strategicznemu, zintegrowanemu z szerokimi możliwościami konsultingowymi i projektowymi, a także unikalnemu „Inżynieryjnemu DNA” firmy, zespoły hybrydowe EPAM oferują klientom i społecznościom na całym świecie rozwiązania przyszłości, które wspierają rozwój przedsiębiorstw, edukacji i ochrony zdrowia oraz łączą ludzi i poprawiają jakość ich życia. Globalne, interdyscyplinarne zespoły firmy, wyróżnionej w 2021 przez „Newsweek” tytułem Most Loved Workplace, obsługują klientów w ponad 40 krajach na pięciu kontynentach. Jako uznany lider rynku, EPAM znalazł się na liście 15 czołowych dostawców usług IT publikowanej przez Fortune 1000, a przez ostatnie trzy lata zajmuje pierwszą pozycję w rankingu topowych firm IT w zestawieniu Fortune 100 najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw. EPAM figuruje również na liście 25 największych agencji na świecie, opublikowanej przez Ad Age, a w 2020 roku „Consulting Magazine” umieścił EPAM Continuum w zestawieniu 20 najszybciej rozwijających się firm. Dowiedz się więcej na www.epam.com i śledź profile EPAM na Twitterze i LinkedIn.

O ENGINIETY

Firma ENGINIETY wykorzystuje technologie commerce do budowania przewag biznesowych klientów. Kierowana silnymi wartościami inżynierskimi i zbudowana na unikalnej wiedzy zespołu, ENGINIETY dostarcza rozwiązania commerce dla liderów rynku europejskiego. ENGINIETY to Twój zaufany partner w projektowaniu, budowaniu i utrzymywaniu złożonych platform handlowych, dzięki którym zrealizujesz cele rozwojowe Twojej firmy. ENGINIETY zapewnia wsparcie w zakresie oceny, wyboru i wdrażania rozwiązań commerce, PIM, DXP, CMS i DAM w celu zbudowania spójnej, elastycznej i przyszłościowej architektury systemowej. Aby dowiedzieć się więcej o historii sukcesu firmy, odwiedź www.enginiety.com/ lub obserwuj jej profil na LinkedIn.

Stwierdzenia dotyczące przyszłości

Niniejsza informacja prasowa zawiera stwierdzenia, które mogą stanowić stwierdzenia dotyczące przyszłości w rozumieniu przepisów o „bezpiecznej przystani” (Safe Harbour) ustawy o reformie przepisów procesowych dotyczących papierów wartościowych z 1995 roku (Private Securities Litigation Reform At of 1995). Jako dotyczące zdarzeń przyszłych i oparte na pewnych założeniach, oświadczenia takie obarczone są ryzykiem i mogą okazać się nieprecyzyjne lub niedokładne. Czynniki, które mogą spowodować, że rzeczywiste wyniki będą istotnie różnić się od przedstawionych w niniejszej informacji obejmują w szczególności ogólne warunki ekonomiczne oraz inne czynniki omówione przez firmę w Rocznym Raporcie w formularzu 10-K, a także innych dokumentach przedkładanych do Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC). Firma EPAM nie jest zobowiązana do aktualizacji lub zmiany jakichkolwiek „stwierdzeń dotyczących przyszłości”, czy to na skutek pojawienia się nowych informacji, przyszłych wydarzeń lub z innych przyczyn, z wyjątkiem sytuacji, gdy może to być wymagane na mocy obowiązującego prawa.

Fotka – https://mma.prnewswire.com/media/1732924/EPAM_Acquires_ENGINIETY.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/722474/EPAM_Logo.jpg

Źródło: EPAM Systems, Inc.

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment