imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Elity uciekają przed 5G do stref zakazu emisji fal radiowych

a-81

Strona główna > Zdrowie > Elity uciekają przed 5G do stref zakazu emisji fal radiowych Elity uciekają przed 5G do stref zakazu emisji fal radiowych Stanisław Zdrowie 0

Od kilku lat elity świata zachodniego coraz częściej kupują nieruchomości w odległych obszarach świata budując bunkry, i specjalne prywatne domy na wypadek nadchodzącej katastrofy. Oprócz tak odległych miejsc jak Nowa Zelandia, Australia i obszary wokół RPA niektórzy milionerzy migrują również wewnątrz kontynentów.

Dla przykładu wraz z nadchodzącym wdrożeniem bojowych systemów 5G bogaci Amerykanie już uciekają z dużych miast przenosząc się na terenie USA do stref gdzie istnieje permanentny zakaz emisji wszelkiego rodzaju fal radiowych, GSM, Wi-Fi, i temu podobnych.

Tego typu strefy obejmujące setki mil stają się jedynym miejscem gdzie będzie można zagwarantować sobie przetrwanie i przeżycie dla swoich rodzin. Jednym z takich miejsc w USA jest Green Bank, w Zachodniej Virginii. Obszar zakazu emisji obejmuje pasmo gór Blue Ridge i część gór Allegheny. W miejscu tym znajduje się obserwatorium Green Bank NASA, urządzenia Marynarki USA, Information Operations Command (NIOC), oraz system NSA ECHELON. Jednym słowem oprócz ochrony przed zabójczym promieniowaniem 5G populacja chroniona jest przez wojsko i wywiad. Policja na terenie strefy wykorzystuje specjalistyczne oprzyrządowanie by wykrywać i eliminować jakiekolwiek emisje radiowe.

W niedawnym artykule „NY Times” pt. „The Land Where the Internet Ends” opisano, iż w to właśnie miejsce przybywa coraz więcej milionerów, wykupując i budując nieruchomości. W efekcie podobnie jak w Queenstown, w Nowej Zelandii ceny nieruchomości w tym rejonie drastycznie skoczyły do góry odcinając możliwość migrowania w te tereny zwykłych obywateli.

Elity szykują się na wdrożenie systemów 5G i związanych z tym problemów społecznych, epidemii chorób i potencjalnie szerokich katastrof ekologicznych. Zawczasu przygotowują dla siebie wyjście ewakuacyjne przed uruchomieniem w niedługim czasie miliardów urządzeń w ramach Internetu Rzeczy i NBIC.

Zdjęcie: Michael Gaida (CC0)

Na podstawie: NYTimes.com

Źródło: PrisonPlanet.pl

Stanisław
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment