imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Działania sponsoringowe podczas EURO 2020 nieodzownym wyborem w ramach strategii globalizacji Hisense

Hisense_s_Appearance_EURO_2020.jpg


QINGDAO, Chiny, 12 lipca 2021 r. /PRNewswire/ — Jako pierwsze zawody tej rangi odbywające się po pandemii, mistrzostwa EURO 2020 przyciągnęły ogromną uwagę. Spółka Hisense, której towarzyszyły należące do niej marki, pojawiła się tam jako oficjalny sponsor. „Jeśli występowanie w charakterze sponsora EURO 2016 wyznaczyło początek obecności firmy na globalnym rynku, EURO 2020 musi być postrzegane jako rozpoczęcie procesu globalizacji różnych marek i produktów Hisense” – powiedział Jia Shaoquian, prezes Hisense Group Holdings Co., Ltd. Marketing sportowy stał się wyborem strategicznym Hisense i kluczem do oceny światowego uznania, poprawy rozpoznawalności produktów najwyższej klasy i zwiększenia sprzedaży. Docelowo stanowi to realizację celu firmy polegającego na „zwiększeniu udziału sprzedaży międzynarodowej w przychodach firmy Hisense”. Poprzez marketing sportowy i nieustanne umacnianie zintegrowanych na skalę globalną zasobów marketingowych, firma Hisense ugruntowuje swoją obecność na rynkach światowych i rozpoznawalność marki.

Strategia globalizacji jest niezbędna

Doskonałe zintegrowane możliwości rynkowe i szeroko rozpoznawalna reputacja na rynku stanowią wymóg objęcia funkcji oficjalnego sponsora. Działania sponsoringowe firmy Hisense są dowodem na możliwości marki i doskonałą reputację zbudowaną na fundamencie marketingu sportowego.

Firma Hisense wybudowała 16 ośrodków badawczo-rozwojowych i 17 baz produkcyjnych, założyła 54 spółki i oddziały na całym świecie, ciągle poszerza globalną sprzedaż i kształt sektora od początku wdrażania strategii globalizacji. Ponadto poprzez działalność charytatywną i marketing sportowy, zwiększa widoczność marki Hisense, osiągając powszechne zaufanie i uznanie na całym świecie.

Do końca 2020 r., przychody z marek należących do firmy Hisense stanowiły 78% przychodów uzyskanych dzięki międzynarodowym działaniom marketingowych. „Po 30 latach działalności, Hisense jest odnoszącym sukcesy międzynarodowym przedsiębiorstwem i uznaną międzynarodową marką” – powiedział Jia Shaoquian. „Kluczowymi posunięciami taktycznymi w drodze do globalizacji przedsiębiorstwa są internacjonalizacja opracowywania nowych produktów, produkcji i brandingu oraz działania marketingowe”, jak utrzymuje przewodniczący Hisense, Zhou Houjian, umocnienie międzynarodowego systemu rynkowego i budowa marki własnej stanowią część niezachwianej ścieżki rozwoju Hisense.

Międzynarodowe zintegrowane zasoby marketingowe ukierunkowane na przyspieszenie globalizacji

„Posiadanie kompleksowego globalnego systemu marketingowego i drobiazgowych planów działalności operacyjnej prowadzi do pomyślnego rozwoju globalizacji przedsiębiorstwa. Globalizacja Hisense została przyspieszona poprzez połączenie doświadczenia i działań w pięciu obszarach” – powiedział Zhu Dan, prezes Hisense International Co., Ltd.

• Firma Hisense uruchomiła szereg kampanii marketingowych w Europie w celu zmaksymalizowania korzyści płynących ze sponsoringu: przedstawienie marki Hisense na wieżach festiwalowych na terenie Europy, organizacja wydarzeń w ramach „Trophy Tour”, zwiększenie ruchu w sieci poprzez kampanie obejmujące rozdawanie upominków promocyjnych na portalu Twitter i zwiększenie sprzedaży online. Poprzez szeroki wachlarz kampanii, pomyślnie zwiększono oddziaływanie marki.

• Kontrole jakości: budowa ośrodków badawczo-rozwojowych na całym świecie umożliwia produkcję na szczeblu lokalnym ukierunkowaną na zapewnienie jakości produktów.

• Wiedza na temat łańcucha dostaw: poprzez założenie centrum zarządzania łańcuchem dostaw i oddziałów zagranicznych oraz poprzez partnerstwa z lokalnymi platformami handlowymi, firma Hisense zwiększa gwarancję zamówień zagranicznych i osiągnięcie wskaźników punktualności e-zamówień, zapewniając lepsze doświadczenia klientów.

• Zintegrowany system: firma Hisense wykorzystuje globalne zasoby B+R, produkcyjne i sprzedażowe w celu zapewnienia kwalifikacji produktów i spełnianie potrzeb konsumentów.

• Utalentowani pracownicy: Hisense uważa, że podstawą innowacji technologicznych jest zgromadzenie wokół siebie i rozwój talentów. Firma Hisense zatrudnia wielu utalentowanych pracowników specjalizujących się w opracowywaniu chipów, sztucznej inteligencji i w innych obszarach, w celu udoskonalania technologii i poprawy jakości.

Marketing sportowy pomógł w sprzedaży produktów

Nieustanne zaangażowanie w sportowe działania marketingowe umacnia pozycję przedsiębiorstwa i prowadzi do lepszych wyników sprzedaży.

W porównaniu z EURO 2016, Hisense w większym stopniu koncentruje się na sprzedaży produktów i akcjach marketingowych podczas EURO 2020. Czerpiąc korzyści z działań sponsoringowych, w okresie od stycznia do czerwca 2021 sprzedaż telewizorów laserowych Hisense wzrosła ponad dziesięciokrotnie rok do roku. Duży ekran, technologia Ultra-HD, doskonała jakość i światowej klasy dźwięk są niezwykłymi cechami tych telewizorów i przesłankami do ich zakupu.

Pang Jing, dyrektor działu marketingu międzynarodowego Hisense, powiedział: „Korzyści płynące z doświadczeń działalności sponsoringowej podczas EURO 2016 i FIFA World Cup 2018 obejmują jej wyższy stopień zaawansowania i skuteczność podczas EURO 2020. Założenie większej liczby oddziałów zagranicznych i stworzenie kompleksowego systemu łańcucha dostaw oraz możliwość zgromadzenia zasobów na skalę globalną przyczyniły się do sukcesu kampanii marketingowych prowadzonych przez firmę Hisense podczas EURO 2020. Koncentracja na zwiększaniu sprzedaży produktów i umacnianie renomy marki stały się celem działań marketingowych w ramach EURO 2020. W przyszłości firma Hisense nadal będzie prowadzić działania w zakresie marketingu sportowego”.

Hisense angażuje się w marketing sportowy, kontynuując długofalowe inwestycje i realizacje strategii globalizacji. Od sponsorowania EURO 2020, FIFA World Cup, po inne imprezy sportowe, poprzesz kompleksowe możliwości i innowacyjne produkty – to wszystko pozwala Hisense na zachowanie przewagi konkurencyjnej na międzynarodowym rynku.

Materiał filmowy – https://www.youtube.com/watch?v=p8C-_7PwDU4

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1571339/Hisense_s_Appearance_EURO_2020.jpg

Materiał filmowy – https://www.youtube.com/watch?v=tuE6pVOLzQs

Źródło: Hisense

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment