imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Czołowi naukowcy ONZ przyznali, że szczepionki zabijają ludzi !

Strona główna > Zdrowie > Czołowi naukowcy ONZ przyznali, że szczepionki zabijają ludzi ! Czołowi naukowcy ONZ przyznali, że szczepionki zabijają ludzi ! AdRo203 Zdrowie 1

Czołowi naukowcy z ONZ, w ujawnionych nagraniach wideo, przyznali że szczepionki są niebezpieczne i zabijają ludzi, stało się to zaledwie kilka dni po zapewnieniu opinii publicznej, że szczepionki są jednym z najbezpieczniejszych narzędzi ochrony zdrowia, jakie ma ludzkość. Doktor Soumya Swaminathan, główny naukowiec Światowej Organizacji Zdrowia, przyznała, że niektóre szczepionki zabijają ludzi, jej wypowiedz miała miejsce podczas Światowego Szczytu Bezpieczeństwa Szczepionek WHO, w grudniu 2019, w Genewie, w Szwajcarii.

„Nie sądzę, abyśmy mogli uznać, że tak naprawdę, nie mamy bardzo dobrych systemów monitorowania bezpieczeństwa w wielu krajach, a to zwiększa nieporozumienia i nieporozumienia. Nie jesteśmy w stanie udzielić bardzo dobrych i jednoznacznych odpowiedzi, gdy ludzie zadają pytania na temat zgonów, które miały miejsce z powodu konkretnej szczepionki, a to zawsze jest wyszydzane w mediach. Trzeba być w stanie przedstawić bardzo rzetelne wyjaśnienie, co dokładnie się dzieje, jaka jest przyczyna zgonów, ale w większości przypadków na tym poziomie występuje pewne tuszowanie, a zatem zaufanie do systemu jest coraz mniejsze” – powiedziała Doktor Soumya Swaminathan

Przyznanie się tego naukowca do wiedzy w temacie zabijania ludzi za pomocą szczepionek nasuwają ważne pytania: jeśli szczepionki zabijają ludzi, to dlaczego polski, ale i inne rządy, na siłę nakazują szczepić ludzi ? Dlaczego polski rząd nie powołał instytucji by ta zbadała skład szczepionek ? Co się dzieje z politykami, dlaczego zgadzają się na tak groźny proceder ? Dlaczego polski episkopat nie wydał oświadczenia w sprawie wątpliwych, a jak się okazuje śmiertelnie niebezpiecznych szczepień ? Dlaczego Konfederacja nie wnosi tego problemu podczas obrad sejmu ?

W tym kontekście warto przypomnieć, że jakiś czas temu zakończyło się postępowanie w Okręgowym Sądzie Lekarskim w Łodzi, uznano, że Hubert Czerniak, lekarz z Opoczna, mający wielu zwolenników wśród anty-szczepionkowców, popełnił przewinienie zawodowe, bo szerzył postawy anty-zdrowotne. Czerniak przekonywał, że szczepionki są szkodliwe dla dzieci i mówił, że… polski naród padł ofiarą medycznego spisku mającego na celu osłabienie go. Postępowanie wszczęto po serii publicznych wypowiedzi, w których lekarz krytykował obowiązujący kalendarz szczepień.

Jest przygotowywane wszystko, żeby Polaków wynarodowić. Chore dzieci nie będą stanowiły mocnego kręgosłupa narodowego. Skąd się biorą te autystyczne dzieci? – pytał Czerniak, sugerując, że to przez stosowanie szczepionek. – Musimy zdobywać doświadczenie, którego nie dostaniemy na uczelni, bo programy uczelniane są spacyfikowane przez koncerny – przekonywał Czerniak.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=l_Ihg10xc8U?feature=oembed&w=640&h=360]

Źródło: https://www.infowars.com/top-u-n-scientist-admits-vaccines-killing-people-during…

Za: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czolowi-naukowcy-onz-przyznali-ze-szczepionki-zabijaja-ludzi

11.01.2020

AdRo203 NWO żydowska Synagoga Szatanaszczepionkowe ludobójstwo
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment