imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

“Czadoman” wygrał “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zobacz finałowy występ

1yiz52da2w9hr9t1rspb2jibvp1wjwf5.jpg


Trzynasta edycja show Polsatu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to już historia. Najlepszy w tym sezonie okazał się Paweł “Czadoman” Dudek, który w finałowym odcinku wcielił się w Krzysztofa Cugowskiego z Budki Suflera. Czadoman zdobył Złotą Twoją Twarz oraz czek na 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny. Zobacz finałowy występ zwycięzcy.

Do walki o nagrodę główną stanęli: Gosia Andrzejewicz, Paweł “Czadoman” Dudek, Filip Gurłacz i Marta Gałuszewska. Na otwarcie show pojawili się razem na scenie jako jedna z najpopularniejszych grup disco – Sister Sledge. Z głośników rozbrzmiał wielki hit “We Are Family”.

 

– Czadoman ma jedną łatkę: króla disco. Śpiewa proste, fajne, wpadające w ucho piosenki i tyle – mówiła Ela Romanowska. W “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” artysta zaprezentował się z zupełnie innej strony. Zachwycał w rolach Grzegorza Markowskiego, Danuty Rinn czy Felicjana Andrzejczaka, a na końcową kreację wybrał Krzysztofa Cugowskiego z Budki Suflera.

 

ZOBACZ: “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – Kacper Kuszewski jako Maria Callas. Zobacz niesamowity występ

 

– Najważniejsze w tym programie jest to, że można wyrazić siebie poprzez kogoś innego – powiedział przed wejściem do windy. – Dołożę wszelkich starań, żeby przekazać państwu, że po burzy przychodzi spokój – dodał. Jak zareagowali jurorzy na “Jest taki samotny dom”? – Zrobiłeś to, udało się! – Katarzyna Skrzynecka biła brawo.

 

– Wzruszyłem się, przyznaję – usłyszeliśmy od Adama Strycharczuka. – Pokazałeś potężny profesjonalizm – dodał youtuber. – Niesamowite, jak udało ci się uchwycić fizyczność Cugowskiego. Silny jak skała, głos jak wulkan – zauważył Kacper Kuszewski.

 

WIDEO: zobacz występ “Czadomana”

  

 

– Nie muszę mówić, że jestem zaszczycony, bo chyba to po mnie widać – skomentował triumfator. – Brałem udział w wielu programach, ale nie w takim – dodał. Czek na 100 tysięcy złotych przekazał na Fundację Rak’n’Roll. Gratulujemy!

prz/ Polsat

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment