imalopolska

najnowsze wiadomości

Świat

Cypr: Zabawa tragiczna w skutkach. Zginęła sześcioletnia dziewczynka

z3pbaye8847u34gm1vbo87cs4wx976sb.jpg


Zabawa, która przerodziła się w katastrofę. W sobotę na Cyprze doszło do wypadku dwóch skuterów wodnych. Rosyjscy turyści zderzyli się ze sobą podczas zabaw, przewożąc osoby nieletnie. Sześciolatka została ranna, jej stan był bardzo ciężki. Dziecko zmarło w szpitalu.

W sobotę na plaży Lady’s Mile w Limassol doszło do wypadku tragicznego w skutkach. Jak poinformowała lokalna policja, rosyjska rodzina spędzając czas na jachcie postanowiła skorzystać ze skuterów wodnych. Zabrali na nie także dzieci. 

 

ZOBACZ: Cypr. Protesty i drogowy chaos w Nikozji. Turyści mogą napotkać problemy

Na jednym ze skuterów płynął ojciec wraz z sześcioletnią córką, a na drugim przyjaciel rodziny najpewniej również ze swoim dzieckiem. Wtedy doszło do wypadku, skutery wpłynęły na siebie. W wyniku zderzenia ranna została mała dziewczynka.  

Sześciolatka zmarła w szpitalu

Pontony z jachtu przetransportowały dziewczynkę na plażę. Jej rodzina wezwała pomoc. Jak przekazał portal Cypr24 po dziewczynkę przyjechała karetka, która zabrała ją do szpitala w Limassol. Lekarze nie zdołali jej uratować. Zmarła kilka godzin później.

 

ZOBACZ: Kalisz: Matka utonęła, ratując syna. Prokuratura wszczęła śledztwo

Na miejsce wysłano funkcjonariuszy z tamtejszej brytyjskiej policji oraz policji portowej. Mundurowi rozpoczęli oględziny miejsca zdarzenia w celu zbadania okoliczności wypadku.  

Brytyjska policja prowadzi śledztwo w tej sprawie, ponieważ wypadek zdarzył się na ternie objętym ich jurysdykcją.  

kar/ sgo/polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment