imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Bybit Web3 prezentuje obszerny przewodnik po portfelach kryptowalutowych

2.jpg


DUBAJ, ZEA, 4 stycznia 2024 r. /PRNewswire/ — Bybit, trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, ma przyjemność zaprezentować przygotowany z myślą o użytkownikach przewodnik, który szczegółowo wyjaśnia skomplikowaną tematykę portfeli kryptowalutowych. Branża kryptowalut cały czas dojrzewa, dlatego Bybit przygotowała opracowanie, które rzuca światło na różne zagadnienia związane z portfelami kryptowalutowymi – ich cykl rozwojowy, perspektywy oraz kluczowe kryteria wyboru. Jednocześnie zawarto w nim dopasowane do indywidualnych potrzeb porady dotyczące wyboru właściwego portfela.

Przewodnik zawiera pogłębione omówienie cyklu rozwojowego portfeli kryptowalutowych oraz analizę ich dostępnych rodzajów. Rzuca on światło na perspektywy, jakie dają użytkownikom, wyposażając ich – bez względu na poziom zaawansowania – w narzędzia niezbędne do podejmowania świadomych decyzji dotyczących lokowania aktywów cyfrowych.

„Uważamy, że poruszanie się po świecie portfeli kryptowalutowych nie powinno nastręczać użytkownikom trudności – mówi Ben Zhou, współzałożyciel i dyrektor generalny Bybit. – Nasze opracowanie ma na celu uzupełnić istniejącą lukę w wiedzy użytkowników, zapewniając im przygotowanie niezbędne do podejmowania świadomych decyzji dotyczących aktywów cyfrowych. Chcemy, by każdy użytkownik, bez względu na poziom doświadczenia, mógł sprawnie funkcjonować w ekscytującym świecie Web3”.

Raport dostępny jest tutaj: https://learn.bybit.com/web3-experts/types-of-crypto-wallets/ 

Trzy główne ustalenia raportu:

Ustalenie nr 1: Wita Wallet 3.0, dzięki któremu nauczysz się korzystać ze zróżnicowanej oferty aktywów cyfrowych w środowisku wielołańcuchowym

W raporcie przyjrzano się fascynującej drodze, jaką przeszły portfele kryptowalutowe wraz z dynamiczną ewolucją technologii blockchain. W opracowaniu przedstawiono trzy najważniejsze etapy rozwoju portfeli kryptowalutowych – od podstawowego rozwiązania do przechowywania bitcoinów po zaawansowane platformy współpracujące z aplikacjami zdecentralizowanymi i najnowszymi projektami Web3:

Era 1.0 (2009-2013): Proste narzędzia do przechowywania i przelewania bitcoinów.

Era 2.0 (2014-2020): Bardziej zaawansowane platformy współpracujące z aplikacjami zdecentralizowanymi i ekosystemem finansów zdecentralizowanych.

Era 3.0 (2021-): Platformy wielołańcuchowe obsługujące zróżnicowane aktywa, w którym na pierwszym miejscu stawiane są wrażenia użytkownika i interaktywne funkcje.

Ustalenie nr 2: W trwającym sporze o to, co jest ważniejsze – bezpieczeństwo czy wygoda – wybór portfela Web3 wiele mówi o Twoich priorytetach

Mając świadomość, że dla użytkowników najważniejsze są wygoda, łatwość obsługi i bezpieczeństwo, przygotowaliśmy dla nich szczegółowe porady, które pomogą im w dokonywaniu efektywnej oceny swoich portfeli. Opracowanie omawia czynniki takie jak łączność z internetem czy kontrola nad kontami, a także analizuje konkretne przypadki użycia, aby wyposażyć użytkowników w wiedzę niezbędną do podejmowania świadomych decyzji w zgodzie z ich preferencjami i potrzebami.

Ustalenie nr 3: Postaw na duet. Wszyscy użytkownicy powinni dysponować dynamicznym duetem portfeli, aby mądrze i bezpiecznie zarządzać swoimi aktywami kryptowalutowymi

Wrażenia użytkownika odgrywają nadrzędną rolę, dlatego w naszym poradniku omówiliśmy szczegółowo proces wyboru optymalnego portfela skrojonego na miarę potrzeb i poziomu wiedzy. Zawiera on cenne porady dla:

Początkujących: Chcących rozpocząć przygodę z portfelami kryptowalutowymi od prostych funkcji.

Średnio zaawansowanych: Zainteresowanych finansami zdecentralizowanymi, stakingiem i NFT.

Zaawansowanych: Zajmujących się tradingiem, yield farmingiem oraz innymi zaawansowanymi działaniami blockchainowymi.

1

„Wraz z ewolucją środowiska Web3 zmianie ulegają narzędzia niezbędne do poruszania się po nim. Jedna rzecz pozostaje jednak bez zmian: zapotrzebowanie na bezpieczne i niezawodne rozwiązania do przechowywania cyfrowych aktywów – powiedział Ben. – Bybit traktuje dostarczanie takich rozwiązań jako swój obowiązek. Traktujemy go bardzo poważnie, nieustannie dopracowując i rozwijając nasze portfele, wprowadzając kolejne środki bezpieczeństwa i doskonaląc środowisko, w którym działają użytkownicy. Naszym celem jest stworzenie bezpieczniejszej i wygodniejszej platformy do przechowywania i inwestowania aktywów Web3 i kryptowalutowych”.

#Bybit / #TheCryptoArk

Bybit

Bybit powstała w 2018 r. i jest trzecią co do wielkości giełdą kryptowalutową pod względem wolumenu obrotów, która skupia 20 mln użytkowników. Jest to profesjonalna platforma, na której traderzy i inwestorzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem aktualnych mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 – zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji na temat Bybit: Bybit Press.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://www.bybit.com 

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X (Twitter) | Youtube 

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2311076/Bybit.jpg 

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2311075/Bybit_Web3_Logo.jpg 

Źródło: Bybit

KONTAKT:

e-mail: [email protected] 

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment