imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Bybit Web3 prezentuje NFT Pro – nowe oblicze otwartości w NFT

Bybit_Web3_Logo.jpg


DUBAJ, ZEA, 11 stycznia 2024 r. /PRNewswire/ — Bybit, trzecia co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, ma przyjemność ogłosić, że jej dział odpowiedzialny za Web3 wprowadza NFT Pro – rewolucyjną platformę, która zapewni powszechny dostęp do ekscytującego świata NFT i oferowanych przez niego korzyści. Dzięki jednej z największych i najbardziej różnorodnych kolekcji na świecie NFT Pro Bybit upraszcza korzystanie z niewymiennych tokenów, umożliwiając użytkownikom sprawne poruszanie się po stale ewoluującym ekosystemie Web3.

„Cieszymy się, że możemy zaprezentować platformę NFT Pro, która stoi u podstaw naszej misji redefiniowania otwartości w Web3 – powiedział Ben Zhou, współzałożyciel i dyrektor generalny Bybit – Ekosystem Web3 powinien być źródłem możliwości dla każdego, a nie dobrem dostępnym dla wybranych. Platforma NFT Pro powstała z myślą o wszystkich – począwszy od doświadczonych kolekcjonerów, po nowych użytkowników – i zaprasza do udziału w kształtowaniu przyszłości, w której każdy może mieć na własność część metawersum”.

Pomost pomiędzy Web2 i Web3

NFT Pro pełni funkcję pomostu pomiędzy Web2 i Web3, z otwartością przyjmując partnerów z sieci tradycyjnej. Użytkownicy mogą uzyskać ekskluzywny wcześniejszy dostęp do światowej klasy projektów NFT z udziałem muzyków, artystów, sportowców i ikon kultury za pośrednictwem specjalnych sklepów z markowymi NFT i ekskluzywnych dropów. To nie tylko pomost dla fanów i kolekcjonerów, ale także szansa dla znanych osobistości na odkrycie potencjału Web3.

Rewolucyjne funkcje źródłem lepszych wrażeń z kolekcjonowania i transakcji z udziałem NFT

1. Zwiększona płynność dzięki połączeniu z wieloma platformami

NFT Pro płynnie łączy się z różnymi rynkami NFT, umożliwiając nabywanie NFT bezpośrednio w ramach platformy. Pozwala ona także na składanie i obsługę otwartych zamówień jednocześnie na wielu platformach, aby użytkownicy mogli dotrzymywać tempa dynamicznemu rynkowi NFT.

2. Uproszczona obsługa z szybkim zawieraniem transakcji

Niespotkana wcześniej prędkość zawierania transakcji w NFT Pro wyznacza nowy standard dla platform NFT. Optymalizacje wolumenu danych lokalnych na platformie NFT Pro zapewniają wydajny i płynny proces tradingu.

3. Opłacalne transakcje z niższymi opłatami i szybszą realizacją

Bybit NFT Pro wprowadza możliwość porównywania inteligentnych rynków. Użytkownicy mogą cieszyć się bardziej konkurencyjnymi opłatami i szybszymi transakcjami, sprawiając, że są one zarówno opłacalne, jak i efektywne.

4. Szybkie wprowadzenie na rynek popularnych aktywów NFT

NFT Pro może się poszczycić szeroką gamą poszukiwanych aktywów NFT, m.in. w ramach projektów blue chip i zyskujących popularność projektów Ethereum (ETH). Platforma osiąga prędkość, która przewyższa większość konkurentów na rynku. Wśród atutów można wymienić także synchronizację nowych aktywów i wprowadzanie ich na platformę w imponująco krótkim czasie 1 minuty.

5. Satysfakcja dla każdego entuzjasty NFT

NFT Pro zachęca do aktywnego udziału, nagradzając użytkowników punktami za każdy zakup i transakcję NFT. Punkty otwierają dostęp do ekscytujących nagród i ekskluzywnych tokenów, sprawiając, że kolekcjonowanie i obrót NFT przynoszą więcej emocji i korzyści. Program nagród rozwija się wraz z platformą dzięki regularnemu wprowadzaniu nowych ofert, takich jak tokeny i NFT.

Zarówno dla doświadczonych kolekcjonerów NFT, jak i osób dopiero rozpoczynających przygodę z Web3 NFT Pro Bybit jest kluczem do nieskończonych możliwości uniwersum Web3. Bybit Web3 opiera się na zaufaniu i ochronie, stawiając na bezpieczeństwo użytkowników poprzez niezawodne zabezpieczenia gwarantujące stałą ochronę cennych NFT.

#Bybit #BybitWeb3 #TheCryptoArk

Bybit Web3

Bybit Web3 to nowe oblicze otwartości w świecie zdecentralizowanych finansów i ekosystem dla każdego – charakteryzujący się większą prostotą, otwartością i równością. Zaprasza budowniczych, twórców i partnerów w przestrzeni blockchain – nie tylko entuzjastów kryptowalut, ale także osoby chcące spróbować swoich sił w tej dziedzinie – aby dołączyli do społeczności, która liczy obecnie ponad 800 tys. użytkowników portfeli i współpracuje z ponad 10 dużymi partnerami w ramach ekosystemu.

Bybit Web3 zapewnia pełną gamę produktów Web3 zaprojektowanych tak, by kupno, wymiana, kolekcjonowanie i pomnażanie aktywów Web3 były procesami możliwie jak najprostszymi i dostępnymi dla jak największej grupy użytkowników. Portfele, rynki i platformy firmy działają na podstawie zabezpieczeń i wiedzy specjalistycznej, dzięki którym Bybit znalazła się w pierwszej trójce giełd kryptowalutowych na świecie, ciesząc się zaufaniem 20 milionów użytkowników.

Przyłącz się do rewolucji już teraz i otwórz się na przyszłość Web3 z Bybit.

Bybit

Bybit, trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa skupiająca 20 milionów użytkowników, powstała w 2018 r. i stanowi profesjonalną platformę, na której inwestorzy i traderzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 – zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji na temat Bybit: Bybit Press

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://www.bybit.com

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X (Twitter) | Youtube 

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2311075/Bybit_Web3_Logo.jpg

Źródło: Bybit

KONTAKT:

e-mail: [email protected]

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment