imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Bybit Web3 nawiązuje współpracę z Manta Network i przyłącza się do świętowania 100K MANTA Carnival

Bybit_Web3_Partners_Manta_Network_Celebrating__with_100K_MANTA_Carnival.jpg


DUBAJ, ZEA, 29 grudnia 2023 r. /PRNewswire/ — Bybit, trzecia co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, ma przyjemność ogłosić nawiązanie partnerstwa z Manta Network, pionierem ekosystemów aplikacji bazujących na dowodach z wiedzą zerową (ZK). Bybit i Manta Network wspólnie zainaugurowały 100K MANTA Carnival, który przybliży społeczności przełomową technologię ZK i będzie okazją do zdobycia atrakcyjnych nagród.

Współpraca stanowi przełomowy moment w rozwoju ekosystemu Bybit Web3 – połączenie z Manta Network zwiększy jego otwartość i poprawi łączność. Od teraz Portfel Bybit obsługiwać będzie również ekosystem Manta, zapewniając płynne korzystanie z usług ponad 800 tysiącom użytkowników portfela Bybit Web3. Dzięki połączeniu z Manta Network nie tylko poprawi się funkcjonalność Portfela Bybit, ale również szersza grupa użytkowników zyska dostęp do korzyści płynących z technologii ZK Manta Network.

Ben Zhou, współzałożyciel i dyrektor generalny Bybit, wyraził swój entuzjazm z nawiązanego partnerstwa:

„Cieszymy się, że możemy połączyć siły z Manta Network, by wdrażać technologię opartą na dowodach z wiedzą zerową w przestrzeni Web3. Współpraca wpisuje się w nasze dążenia do stworzenia w ramach Web3 zdecentralizowanego ekosystemu, który jest prostszy, otwarty i równy dla wszystkich”.

Główny produkt Manta Network, Manta Pacific, oferuje rewolucyjne rozwiązanie dla deweloperów Web3. Jest to skalowalny i oszczędny ekosystem warstwy 2 Ethereum, który dzięki wykorzystaniu ZK-Rollupów zapewnia znacznie niższe opłaty transakcyjne i prostszą realizację transakcji za pośrednictwem Solidity. Produkt rozpoczyna nową erę rozwoju aplikacji Web3, która będzie charakteryzować się sprawniejszą obsługą, mniejszymi kosztami oraz dostępnością dla większej liczby użytkowników.

100K MANTA Carnival: zabawa i nagrody dla każdego

Bybit Web3 ma przyjemność świętować nawiązanie współpracy z Manta Network wspólnie ze społecznością użytkowników w ramach dziesięciodniowego karnawału nagród, podczas którego będzie można wygrać łącznie 100 tys. tokenów MANTA.

100K MANTA Carnival rozpoczyna się 22 grudnia 2023 r. o godz. 10 uniwersalnego czasu koordynowanego i potrwa do 1 stycznia 2024 r. Nie przegap niesamowitej możliwości poznania technologii ZK, wygrania wartościowych tokenów i udziału w kształtowaniu przyszłości zdecentralizowanych aplikacji.

Więcej informacji i instrukcje dotyczące udziału w akcji:

https://announcements.bybit.com/en/article/manta-network-x-bybit-web3-carnival-up-to-100-000-manta-up-for-grabs-blt3c730aff1e7ab01f/ 

#Bybit / #TheCryptoArk

Bybit

Bybit, trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa skupiająca 20 milionów użytkowników, powstała w 2018 r. i stanowi profesjonalną platformę, na której inwestorzy i traderzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 – zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji na temat Bybit: Bybit Press.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://www.bybit.com 

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X (Twitter) | Youtube 

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2308468/Bybit_Web3_Partners_Manta_Network_Celebrating__with_100K_MANTA_Carnival.jpg 

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg 

Źródło: Bybit

KONTAKT:

Kontakt dla przedstawicieli mediów

e-mail: [email protected] 

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment