imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Bybit świętuje pięciolecie przełomowej działalności na rynku kryptowalut z imponującą liczbą 20 mln użytkowników

20231127_172910___20_million_banner.jpg


DUBAJ, ZEA, 1 grudnia 2023 r. /PRNewswire/ — Bybit, trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa, ma przyjemność ogłosić, że udało jej się osiągnąć kolejny kamień milowy na ścieżce rozwoju, jakim jest przekroczenie pułapu 20 mln zarejestrowanych użytkowników. Wynik ten potwierdza czołową pozycję firmy Bybit w branży kryptowalut, stanowiąc mocny akcent w kontekście pięciolecia istnienia, które będzie obchodzić w grudniu tego roku.

Oferta Bybit od samego początku charakteryzowała się innowacyjnymi rozwiązaniami tradingowymi, łatwymi w obsłudze platformami oraz całodobową obsługą klienta i wielojęzycznym wsparciem. Osiągnięcie pułapu ponad 20 mln zarejestrowanych użytkowników stanowi dowód zaufania, jakim globalna społeczność traderska darzy Bybit.

„Firma Bybit potwierdziła, że jest bezpiecznym i wysoce efektywnym hubem kryptowalutowym – powiedział Ben Zhou, jej współzałożyciel i dyrektor generalny. – 20 milionów zarejestrowanych użytkowników to dla nas coś więcej niż liczba – jest to symbol entuzjazmu i wiary społeczności w potencjał kryptowalut oraz jej zaufania do Bybit jako preferowanej platformy”.

Według Bybit ten dynamiczny rozwój to zasługa ciągłych innowacji na rynku kryptowalutowym, takich jak wprowadzenie bazujących na sztucznej inteligencji botów tradingowych, zaawansowany rynek opcji czy rosnący na popularności copy trading. System ostrożnego zarządzania i wzmocnione mechanizmy przeciwdziałania praniu pieniędzy umożliwiły Bybit uzyskanie pozwoleń na działalność w ZEA, Kazachstanie i Cyprze.

„Jesteśmy czymś więcej niż platformą tradingową: jesteśmy KryptoArką i wrotami do Web3, internetu nowej generacji – powiedział Ben Zhou. – Jeszcze nigdy nie byliśmy tak blisko potrzeb użytkowników, dlatego już w niedalekiej przyszłości zamierzamy wprowadzać kolejne innowacyjne funkcje i usługi”.

Bybit konsekwentnie poszerza ofertę i wznosi się na kolejne wyżyny sukcesu, co pozwala sądzić, że będzie odgrywała kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości branży kryptowalut.

#Bybit #TheCryptoArk #High5Bybit

Bybit

Bybit, trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa licząca 20 milionów użytkowników, powstała w 2018 r. i stanowi profesjonalną platformę, na której inwestorzy i traderzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 – zespołu Oracle Red Bull Racing.

Kontakt dla przedstawicieli mediów: [email protected] 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://www.bybit.com 

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X (Twitter) | Youtube

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2285843/20231127_172910___20_million_banner.jpg 

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg 

Źródło: Bybit

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment