imalopolska

najnowsze wiadomości

Technologie

Bitcoin Trading – Możesz zarobić nawet 12.000 tyś za 250$ – Wolna Polska – Wiadomości

child-watching-tv-scaled.jpg


Interesujący tysięcy osób Bitcoin Trading… Setki zadawanych pytań wciąż nie mają dokładnych odpowiedzi. Codziennie się pojawiają zróżnicowane prognozy na temat wirtualnej waluty, jej stabilności i przyszłości na rynku. Ciekawy i zarazem intrygujący jest ten fakt, że nikt nie jest w stanie przewidzieć, jaka przyszłość czeka Bitcoin. Żeby stworzyć własną opinie na ten temat warto wiedzieć kilka podstawowych rzeczy.

Czym jest kryptowaluta Bitcoin?

Najdroższa, niezależna, najbardziej znana i zmienna krypto moneta. Nowy rodzaj pieniądza elektronicznego wprowadzony na wirtualny rynek ponad dziesięć lat temu w dzisiejszych czasach nabiera coraz większej popularności. Dana waluta nie posiada żadnej instytucji, nie jest kontrolowana przez banki albo rząd. Wystarczy mieć połączenie z Internetem, a szybko i bezpiecznie można nabyć lub sprzedać Bitcoin. Ciekawe jest to, że dana kryptowaluta do nikogo nie należy i nikt bezpośrednio nie czerpie z jej istnienia zysków.

Od momentu powstania w 2009 roku wartość danej waluty z 1 dolara za 1 BTC wzrosła do ponad 30 tysięcy dolarów za 1 BTC. Z tego powodu istnieje tak wiele opinii na temat przyszłości Bitcoin.

Czy można zarobić na Bitcoin Trader?

Patrząc na liczby, jakie podają na giełdzie można byłoby powiedzieć, że odpowiedź na powyższe pytanie jest oczywista. Ale nie jest to jednak takie proste. Aby mieć jakikolwiek zysk z handlu BTC trzeba poświęcić mnóstwo czasu nie tylko na śledzenie kursu waluty, ale również na naukę. Trzeba mieć podstawową wiedzę na temat tradingu, umieć oceniać ryzyko handlu BTC i  potrafić stworzyć długoterminowe cele. Oczywiście nic nie wyrośnie z niczego, dlatego trzeba posiadać kapitał inwestycyjny – inaczej nie będzie zysków w przyszłości. U osób początkujących nie powinna to być duża kwota, na stracenie której nie będą mogli sobie pozwolić. Zawsze trzeba mieć na uwadze możliwość spadku wartości kryptowaluty, a co za tym idzie – własnego wkładu.

Chęć do nauki i gotowość poświęcić dużo sił i czasu, a także świadomość istnienia ryzyka związanym z Bitcoin Tradingiem pomogą w osiągnięciu dużych zysków.

Sprawdź więcej informacji o wersji demo Automat Bitcoin Trader – klik

Czy kryptowaluty w Polsce są legalne?

Polska to kraj, w którym kryptowaluta jest legalna. Polskie prawo nie zabrania na handel lub wydobywanie kryptowaluty, chociaż i wiąże się to z obowiązkiem płacenia podatku VAT, który jest oczywiście uzależniony od wysokości zarobków.

Z jakich źródeł wiedzy korzystać jeżeli chodzi o kryptowaluty?

Przykładem stron internetowych, które stworzone zostały przede wszystkim z myślą o osobach zaczynających swoją przygodę w świecie krypto mogą być Kryptowaluty.Expert i Academy-Bitcoin.com. Są to sprawdzone źródła wiedzy na temat Bitcoin i nie tylko. Znaleźć tam można świeże nowinki na temat BTC, poradniki, artykuły w stylu doradczym i odpowiedzi na wszystkie dręczące pytania.

Artykuł Sponsorowany


Source link

Leave a Comment