imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Baboszewo. W piwnicy Urzędu Gminy znaleziono ciało 43-letniego mężczyzny

t8pduiu6ipnxui69aqafsbmr99r1kvsk.jpg


W piwnicy budynku Urzędu Gminy w Baboszewie (woj. mazowieckie) znaleziono zwłoki 43-letniego mężczyzny. Ciało znalazł pracownik urzędu. Służby prowadzą śledztwo w sprawie ustalenia przyczyny śmierci mężczyzny.

Jak poinformowała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Płońsku kom. Kinga Drężek-Zmysłowska, zawiadomienie o znalezieniu zwłok w piwnicy budynku Urzędu Gminy w Baboszewie wpłynęło tam we wtorek w godzinach porannych.

 

– Ciało, jak się okazało 43-letniego mieszkańca gminy Baboszewo, ujawnił jeden z pracowników urzędu. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali niezbędne czynności. Zwłoki zostały zabezpieczone w prosektorium – powiedziała kom. Drężek-Zmysłowska.

Baboszewo. W urzędzie gminy znaleziono ciało

Okoliczności śmierci 43-latka zostaną ustalone w ramach śledztwa. Na obecnym etapie postępowania brane pod uwagę są różne wersje.

 

ZOBACZ: Szumsk. Brutalne zabójstwo matki dwójki dzieci. W Olsztynie zatrzymano podejrzanego

 

Rzeczniczka płońskiej policji zaznaczyła, że mężczyzna, którego ciało znaleziono w piwnicy budynku Urzędu Gminy w Baboszewie nie był pracownikiem tego urzędu, nie był też osobą bezdomną.

 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 43-latek był widziany ostatni raz dzień wcześniej.

an/ sgo/PAP

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment