imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Babilon MMA 22: Wyniki i skróty walk (WIDEO)

2f622t8xwhxjv2k54ynhh6do16kxncqr.jpg


Starcie Wawrzyniak – Błeszyński będzie walką wieczoru gali Babilon MMA 22.

Piotr Wawrzyniak (8-5, 5 KO) pokonał Adriana Błeszyńskiego (9-5-1. 7 KO, 1 SUB) przez TKO w drugiej rundzie w walce wieczoru gali Babilon MMA 22. W co-main evencie Marcin Jabłoński (10-2, 4 SUB) poddał duszeniem zza pleców Alana Langera (11-8, 1 KO, 8 SUB) w trzeciej odsłonie pojedynku. Sprawdźcie wyniki i skróty walk gali Babilon MMA 22.

Wyniki gali Babilon MMA 22:

Walka wieczoru w kategorii średniej (do 84 kg):
3 x 5 min – Piotr Wawrzyniak (8-5, 5 KO) pokonał Adriana Błeszyńskiego (9-5-1. 7 KO, 1 SUB) przez TKO (ciosy w stójce) w drugiej rundzie. 

Walka w kategorii lekkiej (do 70 kg):
3 x 5 min – Marcin Jabłoński (10-2, 4 SUB) pokonał Alana Langera (11-8, 1 KO, 8 SUB) przez poddanie (duszenie zza pleców) w trzeciej rundzie. 

Walka w kategorii półciężkiej (do 93 kg):
3 x 5 min – Sylwester Kołecki (3-0, 2 KO, 1 SUB) pokonał Konrada Konkela (1-2, 1 KO) przez poddanie (duszenie trójkątne rękoma) w pierwszej rundzie. 

 

Walka w kategorii średniej (do 84 kg):
3 x 5 min – Adam Łaguna (5-1, 2 KO, 3 SUB) pokonał Mateusza Janura (3-3, 1 KO, 1 SUB) przez nokaut (latające kolano) w pierwszej rundzie. 

Walka w kategorii piórkowej (do 65,8 kg):
3 x 5 min – Karol Kutyła (5-1, 2 KO) pokonał Adama Fidkowskiego (2-1, 1 SUB) przez jednogłośną decyzję sedziów (30-27, 30-27, 30-27). 

Walka w kategorii półciężkiej (do 93 kg):
3 x 5 min – Adam Tomasik (5-0, 2 KO, 3 SUB) pokonał Dawida Kobierę (2-3, 1 KO, 1 SUB) przez poddanie (duszenie zza pleców) w pierwszej rundzie. 

Walka w kategorii lekkiej (do 70 kg):
3 x 5 min – Damian Zuba (4-2) pokonał Oskara Herczyka (3-3, 1 KO, 1 SUB) przez niejednogłośną decyzję sędziów (29-28, 28-29, 29-28).

Walka semi-pro w kategorii ciężkiej (do 120 kg):
3 x 3 min – Karol Turczyński pokonał Michała Bednarskiego przez poddanie (duszenie trójkątne rękoma) w drugiej rundzie. 

mtu, Polsat Sport

To był ostatni akord dzisiejszej gali. Babilon MMA 22 przechodzi do historii. Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo!

W ciągu pierwszej minuty Błeszyński dwukrotnie wylądował na deskach po ciosach Wawrzyniaka. Wydawało się, że zawodnik Czerwonego Smoka zakończy walkę przed czasem, lecz “Ares” wykazywał się ogromną wytrzymałością. W końcu jednak Wawrzyniak trafił kilkoma potężnymi ciosami, co skłoniło sędziego do przerwania pojedynku. Bardzo cenne zwycięstwo Piotra Wawrzyniaka! 

Koniec walki! Piotr Wawrzyniak wygrał przez TKO w drugiej rundzie!

I Runda

Początek walki należał do Wawrzyniaka, który trafił kilkoma niezłymi ciosami. Następnie sprowadził walkę do parteru, gdzie przez kilkadziesiąt sekund kontrolował pojedynek. Później znowu oglądaliśmy stójkę i próbę obalenia w wykonaniu poznaniaka. Wawrzyniak szukał sprowadzenia w klinczu przy siatce. Runda zakończyła się już regularną wojną. Co za walka!

Obaj już w klatce. Pora na pierwszy gong!

Piotr Wawrzyniak już w klatce. Zaraz wejdzie do niej Adrian Błeszyński!

To jest ten moment! Walka wieczoru już za chwilę!

Zapraszamy na skrót co-main eventu!

Jabłoński czeka na kolejne wyzwania. Być może będzie to walka o pas. Drugim naturalnym pretendentem wydaje się być Piotr Niedzielski. Czy dojdzie do starcia Niedzielski – Jabłoński? 

Langer przystąpił do trzeciej rundy bardzo zmęczony. Wykorzystał to Jabłoński, który przeniósł walkę do parteru i tam dominował. W końcu zapiął duszenie zza pleców, które Langer odklepał. Jabłoński coraz bliżej pasa!

Koniec walki! Marcin Jabłoński zapisał na swoje konto trzecie zwycięstwo z rzędu w Babilon MMA! 

II Runda

Jabłoński bardzo szybko sprowadził przeciwnika do parteru. Przez znaczną część rundy kontrolował walkę będąc na górze. Próbował również poddawać Langera, ale bezskutecznie. Niemniej jednak drugie starcie bezdyskusyjnie wpadło na konto zawodnika olsztyńskiego Arrachionu. 

I Runda

Po kilku wymianach w stójce walka przeniosła się na chwilę do parteru (z góry był Jabłoński), a następnie wróciła do stójki. Zawodnicy wymieniali ciosy i kopnięcia, aż do momentu, gdy Langer posłał rywala na deski. W parterze próbował zapiąć gilotynę, lecz Jabłoński wydostał się z uchwytu i kontrolował pojedynek będąc na górze. Bardzo dobra runda!

Nadszedł czas na co-main event Babilon MMA 22. Marcin Jabłoński za moment skrzyżuje rękawice z Alanem Langerem! 

Sylwester Kołecki odniósł trzecie zawodowe zwycięstwo. Oto skrót jego walki. 

Trwa studio, w którym gości Filip Stawowy. “Czołg” zaznaczył, że jest niezadowolony z werdyktu w walce z Kevinem Szaflarskim i będzie dążył do starcia rewanżowego. Ponadto zawodnik z Murowanej Gośliny zdradził, że wystąpi na gali Babilon MMA 23, która odbędzie się 25 czerwca. 

Tak wyglądał brutalny nokaut autorstwa Adama Łaguny!

Mimo zwycięstwa w pierwszej rundzie Kołecki spędził w klatce więcej czasu niż w dwóch poprzednich walkach. Jak podkreślił, jest to dla niego bardzo cenne doświadczenie. 

Po kilku wymianach w stójce i nieudanych próbach obaleń Kołecki przeniósł walkę do parteru, gdzie niemal od razu zajął dosiad. Z tej pozycji najpierw pracował ciosami, a następnie przeszedł do techniki kończącej. Zapiął trójkąt rękami, w wyniku którego Konkel poddał walkę. Trzecia zawodowa wygrana młodszego z braci Kołeckich!

Zgodnie z przewidywaniami walka skończyła się w pierwszej rundzie! Sylwester Kołecki wygrał przez poddanie!

A my już przechodzimy do walki w kategorii półciężkiej. Konrad Konkel już zmierza w stronę oktagonu. Za chwilę do walki wyjdzie Sylwester Kołecki. Zanosi się na ciężkie grzmoty!

Starcie Kutyły z Fidkowskim obfitowało w wielkie emocje. Oto jego skrót. 

Powrót do klatki zapowiedział Krzysztof Gutowski. “Gutek” planuje stoczyć kolejny pojedynek na przełomie sierpnia i września. 

Adam Łaguna również mierzy w pas mistrzowski. Posiadaczem tytułu mistrza Babilon MMA w wadze średniej jest Paweł Pawlak. Czy wkrótce dojdzie do walki Pawlak – Łaguna? 

Po kilku wymianach w stójce Łaguna zaatakował kolanem z wyskoku. Atak doszedł celu i Janur wylądował na deskach. Kapitalny występ Adama Łaguny!

Co za nokaut! Adam Łaguna znokautował Mateusza Janura latającym kolanem!

Po pojedynku w kategorii piórkowej idziemy z kilogramami w górę. Adam Łaguna stanie do walki z Mateuszem Janurem w starciu w dywizji średniej!

Zapraszamy na skrót widowiskowego występu Adama Tomasika!

Po walce Karol Kutyła podkreślił, że celuje w walkę o mistrzowski pas! 

Fidkowski wykazał się ogromną wytrzymałością na ciosy Kutyły. Do samego końca nie odpuścił i walczył o zwycięstwo. Niemniej jednak ataki Kutyły były skuteczniejsze i to utorowało radomianinowi drogę do wygranej. Sama walka była bardzo emocjonująca!

Karol Kutyła zwycięzcą! Sędziowie byli jednomyślni!

Koniec emocjonującej trzyrundowej walki! Obaj zawodnicy dali z siebie wszystko! Zaraz werdykt!

Adam Fidkowski kontra Karol Kutyła – to starcie już za moment. Kategoria piórkowa!

Zapraszamy na skrót trzyrundowej batalii pomiędzy Herczykiem a Zubą. 

Tomasik już w pierwszych sekundach walki trafił rywala potężnym prawym, po którym Kobiera osunął się na matę. Następnie zawodnik z Krosna próbował wykończyć rywala ciosami w parterze, a następnie próbował zapiąć duszenie zza pleców. Kobiera dzielnie się bronił i udało mu się wrócić do stójki, lecz tam ponownie dominował Tomasik. Gdy walka znowu przeniosła się do parteru, krośnianin zapiął duszenie zza pleców. Tomasik nadal niepokonany!

Adam Tomasik! Świetny występ i zwycięstwo przez poddanie w pierwszej rundzie!

Dawid Kobiera zmierzy się z Adamem Tomasikiem w starciu zakontraktowanym w limicie kategorii półciężkiej. To już za moment!

Tak wyglądała walka otwarcia gali Babilon MMA 22. 

Swój kolejny pojedynek zapowiedziała również Róża Gumienna. Zawodniczka z Wrocławia zmierzy się z Vladleną Yavorskayą na Babilon MMA 23. 

Decyzja sędziów była niejednomyślna. Walka była bardzo wyrównana. Jedynie w trzeciej rundzie wyraźnie lepszy był Zuba, natomiast we wcześniejszych starciach trudno było jednoznacznie wskazać lepszego zawodnika. Niemniej jednak kolejne zwycięstwo do swojego rekordu dopisał Zuba!

29-28 – Zuba, 29-28 – Herczyk, 29-28 – Zuba – Damian Zuba notuje czwarte zwycięstwo w MMA!

Koniec trzyrundowej batalii! Za moment poznamy werdykt sędziów. Czekamy!

Pora na pierwszą zawodową walkę podczas dzisiejszej gali. Rękawice skrzyżują Damian Zuba i Oskar Herczyk!

W międzyczasie Daniel Rutkowski zapowiedział swoją walkę w obronie mistrzowskiego tytułu! Do starcia z Dawidem Śmiełowskim ma dojść pod koniec lipca lub na początku sierpnia. 

Bednarski był blisko zakończenia walki przez TKO w pierwszej rundzie. Turczyński przetrwał jednak nawałnicę rywala. W drugą rundę Bednarski wszedł już bardzo zmęczony, co wykorzystał Turczyński przenosząc walkę do parteru. Zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów próbował poddać rywala kluczem na rękę, a następnie przeszedł do trójkąta rękami. Bednarski odklepał. Turczyński pierwszym zwycięzcą na Babilon MMA!

Koniec walki! Karol Turczyński zwyciężył przez poddanie w drugiej rundzie!

Michał Bednarski vs Karol Turczyński – ta walka otworzy galę Babilon MMA 22. Za moment pierwszy gong!

Już niebawem rozpocznie się pierwsza walka. Zaczniemy od pojedynku na zasadach semi-pro. W tej formule runda trwa trzy minuty, a ponadto zabronione są ciosy łokciami oraz poddawanie dźwignią skrętną na staw kolanowy. 

Ozdobą ostatniej gali Babilon MMA był efektowny nokaut w wykonaniu Piotra Kacprzaka. Miejmy nadzieję, że dziś zobaczymy równie widowiskowe akcje!

Tak wyglądał debiut Sylwestra Kołeckiego w Babilon MMA. 

Swoją kolejną walkę w formule MMA stoczy Sylwester Kołecki. 

Jego rywalem będzie Piotr Wawrzyniak. 

W walce wieczoru wystąpi Adrian Błeszyński. Dla “Aresa” będzie to piąty występ w Babilon MMA. 

Tak wyglądała oficjalna ceremonia ważenia przed dzisiejszą galą. 

Dobry wieczór! Gala Babilon MMA 22 zbliża się wielkimi krokami. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo!

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.


Source link

Leave a Comment