imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Agnieszka Gozdyra wystąpiła z prośbą do widzów. Dobromir Sośnierz zaprotestował

qeddqtbk9fxtqhdgspavg5ugf1kxo3mg.jpgNa zakończenie “Debaty Dnia” Agnieszka Gozdyra skierowała do widzów apel. Dziennikarka poprosiła, aby w sylwestra nie korzystać z fajerwerków, bo boją się tego zwierzęta. Tym słowom sprzeciwił się polityk Konfederacji. – To nie jest śmieszne! Ja znam pana podejście do zwierząt – odpowiedziała kąśliwie prowadząca. – Poproszę wyciszyć pana Sośnierza – dodała, kierując słowa do produkcji.

Pod koniec ostatniego w 2023 roku wydania programu “Debata Dnia” Agnieszka Gozdyra złożyła życzenia szczęśliwego Nowego Roku. Prowadząca miała także prośbę do widzów, by – jeśli mogą – nie używali fajerwerk w sylwestra. – Proszę nie strzelać, bo zwierzęta się tego boją – wyjaśniła. 

 

Przeciwko tym słowom zaprotestował Dobromir Sośnierz. – Właśnie nie! – zareagował. – Strzelać! Strzelać! – dodał polityk.

 

WIDEO: “Debata Dnia”. Agnieszka Gozdyra wystąpiła z prośbą do widzów. Dobromir Sośnierz zaprotestował

 

 

Prośba dziennikarki do widzów. Dobromir Sośnierz zaprotestował

Wie Pan co? To nie jest śmieszne – zwróciła się do gościa prowadząca program Gozdyra. – Ja znam pana podejście do zwierząt – podkreśliła.

 

Prowadząca nawiązała do poparcia przez Sośnierza głośnej wypowiedzi niedoszłej kandydatki do Sejmu Natalii Jabłońskiej. Uznała ona zakaz uboju psów i handlu mięsem z tych zwierząt za niepotrzebny.

 

ZOBACZ: Nietypowy gość w budynku Polsatu. Bogdan Rymanowski nie wytrzymał ze śmiechu

 

– Psy się chwilę poboją i im przejdzie – stwierdził Sośnierz. – Ludzie są ważniejsi niż zwierzęta – podkreślił.

 

Na te słowa dziennikarka powtórzyła prośbę do widzów. – Poproszę także wyciszyć pana Sośnierza, który mówi te okropne rzeczy – dodała. 

 

Po tych słowach polityk uniósł dłonie uformowane w geście litery “V” i wykrzyczał: “Ludzie górą!“.

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment