imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Wybitna jakość dźwięku: Toshiba TV i dorobek jej kampanii #MakingSoundVisible

1_71.jpg


HONGKONG, 20 listopada 2023 r. /PRNewswire/ — Model Z870 stanowi ważny wkład w dorobek Toshiba TV, dowodząc, że firma cały czas stawia na wytrzymałe modele telewizorów charakteryzujące się wysoką dynamiką dźwięku i obrazu.

Zakończona ostatnio kampania prowadzona pod hasłem #MakingSoundVisible („Zobacz Dźwięk”) ukazała Z870 jako coś więcej niż tylko główny składnik kina domowego. Udział w akcji wzięli szanowani producenci muzyczni i potwierdzili, że telewizor Z870 to nie tylko ekran, ale i profesjonalnie brzmiące głośniki. Śledząc kampanię w mediach społecznościowych, można było przekonać się o wyjątkowej głębi brzmienia i klarowności obrazu, jakimi odznacza się na najnowszy model.

Toshiba TV Z870 dysponuje zestawem atrakcyjnych i nowoczesnych funkcji, które powinny zapewnić mu sukces sprzedażowy. Szczególnie warto zwrócić uwagę na technologię mini-LED, dzięki której żywe obrazy w imponujący sposób splatają się z głębokim dźwiękiem, oddając pełnię muzycznego krajobrazu tworzonego przez producentów muzycznych.

Z870 ma wbudowane głośniki w technologii Dolby Atmos, które zapewniają wybitną jakość dźwięku 3D. Oddają one moc i ładunek emocjonalny każdego dźwięku w pełnej zgodzie z zamysłem producenta. Całości dopełnia głośnik niskotonowy REGZA Bass Woofer Pro, którego głęboki bas sprawia, że możemy poczuć się jak na koncercie, chłonąc energię tętniącego rytmu razem z tłumem.

Za spektakularną jakość brzmienia w Z870 odpowiada REGZA Engine ZRi – bazujący na sztucznej inteligencji system optymalizujący każdy detal, dzięki czemu możemy w pełni zanurzyć się w dźwięku.

Podobnie do swoich popularnych poprzedników Z870 wyposażono w technologię Quantum Dot Color, która z precyzją oddaje miliard odcieni kolorów, nadając realizmu każdej klatce obrazu. Z kolei rozwiązanie Full Array Local Dimming PRO zapewnia doskonały kontrast, a certyfikat IMAX Enhanced pozwala osiągnąć nowy poziom wrażeń wizualnych, gwarantując doskonałą jakość obrazu sprawiającą, że możemy poczuć się jak w kinie.

Zgodnie z przesłaniem kampanii #MakingSoundVisible nowy model Z870 stworzony przez Toshiba TV stanowi fuzję dźwięku i obrazu, która dostarcza pełnię wrażeń zmysłowych, pozwalając zanurzyć się w muzyce i czerpać jeszcze więcej radości z kina domowego.

Toshiba TV

Toshiba TV wyróżnia się 70-letnią historią w produkcji telewizorów. Dzięki silnemu dziedzictwu intelektualnemu w zakresie wynalazków i innowacyjnych pomysłów firma wyprodukowała całą gamę telewizorów z funkcjami dotychczas niedostępnymi na świecie. Toshiba TV dostarcza niezapomnianych wrażeń i nowych możliwości oglądania telewizji wielu użytkownikom na całym świecie, zapewniając przy tym doskonałą jakość obrazu.

Więcej informacji można uzyskać, obserwując Toshiba TV Facebooku, Instagramie, Twitterze i YouTubie.

Zdjęcie https://mma.prnewswire.com/media/2279906/image_5022994_15113111.jpg 

Źródło: Toshiba TV

KONTAKT:

Elina Cao

e-mail: [email protected] 

Źródło informacji: PR Newswire


Source link

Leave a Comment