imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

W podziękowaniu dla społeczności kryptowalutowej KuCoin ogłasza airdrop tokenów KCS i BTC o wartości 10 milionów dolarów

1_66.jpg


VICTORIA, Seszele, 29 marca 2024 r. /PRNewswire/ — KuCoin, czołowa giełda kryptowalutowa, ogłosiła właśnie przełomową inicjatywę – airdrop (zrzut) tokenów BTC i KCS o wartości 10 milionów dolarów, który ma być wyrazem wdzięczności dla użytkowników za ich nieustające wsparcie. Jako „Giełdzie dla ludzi” KuCoin zależy na poprawie wrażeń użytkowników i zwiększaniu zaufania w społeczności. Wyjaśniając powody inicjatywy Johnny Lyu, CEO KuCoin przygotował list do użytkowników i entuzjastów tej czołowej giełdy kryptowalutowej.

„Szanowni użytkownicy i sympatycy KuCoin,

Chciałbym wyrazić swoją wdzięczność dla wszystkich użytkowników KuCoin za ich wsparcie, zaufanie i obecność w ciągu ostatnich kilku dni i minionych 7 lat. Aby zasłużyć na pokładane w nas zaufanie, jak zawsze zapewniamy bezpieczeństwo aktywów użytkowników i zgodność z regulacjami.

Jak wszystkim wiadomo, droga KuCoin nie należała do łatwych. W ciągu siedmiu lat spółka doświadczyła licznych wyzwań, podobnie jak dynamicznie rozwijająca się branża kryptowalut. Za każdym razem przy pokonywaniu tych trudności pojawiały się wątpliwości i obawy. Zachowanie wierności naszym głównym przekonaniom i dbałość o pozytywny wizerunek z myślą o branży sprawiło, że każde wyzwanie czyniło nas silniejszymi, zaskarbiając nam zaufanie nowych użytkowników i partnerów biznesowych.

Misją KuCoin od początku był wzrost wraz z branżą kryptowalut oraz zyskanie uznania, akceptacji i wzbudzenie entuzjazmu dla sektora. Naszej działalności zawsze przyświecała zasada dbałości o wartość dla użytkownika. Na początku października 2017 r., kiedy giełda KuCoin była na bardzo wczesnym etapie rozwoju, podjęliśmy bezprecedensową w branży decyzję o aktywnym pozyskiwaniu użytkowników i wypłacaniu im dużych rekompensat w związku z nietypowym wycofaniem z giełdy projektu CFD. Inicjatywa wypłaty rekompensat dała początek hasłu >>Giełda dla ludzi<<, które potwierdza pozytywne opinie użytkowników o naszej giełdzie. Od zawsze cenimy sobie to szczególne zaufanie – miano >>Giełdy dla ludzi<< jest dla nas powodem do największej dumy.

26 i 27 marca br. niektórzy użytkownicy doświadczyli dłuższego niż zwykle czasu oczekiwania w procesie wypłaty aktywów. Jako >>Giełda dla ludzi<< czujemy się odpowiedzialni za tę niedogodność i szczerze za nią przepraszamy.

Aby wyrazić naszą głęboką wdzięczność za wasze wsparcie i cierpliwość, KuCoin organizuje specjalny zrzut tokenów KCS i BTC o łącznej wartości 10 milionów dolarów. Mamy nadzieję, że ta inicjatywa pomoże nam wyrazić wdzięczność dla naszych lojalnych użytkowników za ich wsparcie. Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. KuCoin będzie nadal podejmować działania w celu podniesienia jakości i bezpieczeństwa usług, aby rozwijać się razem z wami.

Zasady ogłosimy oficjalnie za 3 dni – należy uważać na wszelkie próby oszustwa.

Serdecznie dziękujemy i życzymy przyjemnego korzystania z KuCoin. Zapraszamy również do tego, aby obserwować stopniowy wzrost całej branży kryptowalut, która zmieni świat.

Z poważaniem

Johnny Lyu, CEO KuCoin”

KuCoin

Powstała we wrześniu 2017 r. KuCoin jest globalną giełdą wymiany kryptowalut z siedzibą na Szeszelach. Ta ukierunkowana na użytkownika platforma, która kładzie nacisk na inkluzywność i działania na rzecz społeczności kryptowalutowej, oferuje ponad 800 aktywów cyfrowych. Obecnie należą do nich m.in. transakcje Spot, Margin, transakcje P2P walutami fiducjarnymi, transakcje Futures oraz Staking, dostępne dla 30 milionów użytkowników w przeszło 200 krajach i regionach. KuCoin znajduje się w pierwszej ósemce giełd kryptowalutowych. W 2023 r. KuCoin zyskała tytuł jednej z najlepszych giełd kryptowalutowych przyznany przez Forbes oraz otrzymała odznaczenie godnej polecenia giełdy globalnej w rozdaniu nagród Finder’s 2023 Global Cryptocurrency Trading Platform Awards. Więcej informacji na https://www.kucoin.com/.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2373743/KuCoin_Airdrop.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2356857/KuCoin_Horizontal_Green_LOGO_Logo.jpg

Źródło: KuCoin

Źródło informacji: PR Newswire


Source link

Leave a Comment