imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Przestrzeń KryptoArki Bybit: kształtowanie przyszłości współpracy na rynku kryptowalutowym w Dubaju

Logo_2.jpg


DUBAJ, ZEA, 18 grudnia 2023 r. /PRNewswire/ — Bybit, trzecia co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, otworzyła drzwi do „Przestrzeni KryptoArki” w swojej międzynarodowej siedzibie w Dubaju. Jest to hub współpracy dla klientów, traderów i entuzjastów Web3 z najróżniejszych środowisk, który stanowi przestrzeń do nauki i współdziałania.

Przestrzeń KryptoArki (The Crypto Ark Space) to ucieleśnienie wymyślonej przez Bybit wizji komunikacji i edukacji w środowisku kryptowalutowym. Pierwsza z przygotowanych ofert to Akademia Tradingu KryptoArki (Crypto Ark Trading Academy) – najwyższej klasy inicjatywa edukacyjna, w ramach której uczestnicy odbywają trzysemestralny kurs z zajęciami odbywającymi się raz w tygodniu. Akademia ma wszystko, co trzeba, by stać się kamieniem węgielnym edukacji kryptowalutowej skierowanej zarówno do uczniów szkół średnich, jak i naukowców czy pedagogów.

Dodatkowy entuzjazm może budzić to, że odbywające się co tydzień zajęcia prowadzić będzie Crypto Kid – znany na całym świecie nastoletni trader i analityk. Zaczynając przygodę z inwestowaniem, Crypto Kid – którego prawdziwe imię to Efe – dysponował jedynie kieszonkowym. Obecnie prowadzi jeden z najdynamiczniej rozwijających się kanałów kryptowalutowych na YouTubie. Jego historia nie tylko inspiruje, ale również pokazuje, że świat kryptowalut jest inkluzywny i nie ma granic.

„Przestrzeń KryptoArki wyznacza standard edukacji kryptowalutowej i zaangażowania społeczności – powiedział Ben Zhou, współzałożyciel i dyrektor generalny. – Naszym celem jest kreowanie przyszłości, w której każdy ma dostęp do wiedzy niezbędnej, by osiągnąć sukces w świecie kryptowalut”.

Przygotowując prowadzone w ramach Akademii zajęcia, odbywające się co czwartek w godzinach 19:00-20:30, nacisk położono w równym stopniu na ich walory informacyjne co na angażującą formę. Z myślą o inkluzywności Bybit będzie nagrywała wszystkie stacjonarne sesje, aby w edukacyjnej podróży można było brać udział również zdalnie.

#Bybit / #TheCryptoArk

Bybit

Bybit, trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa skupiająca 20 milionów użytkowników, powstała w 2018 r. i stanowi profesjonalną platformę, na której inwestorzy i traderzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 – zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji na temat Bybit: Bybit Press.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://www.bybit.com

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X (Twitter) | Youtube

Źródło: Bybit

KONTAKT:

Kontakt dla przedstawicieli mediów

e-mail: [email protected]

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment