imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Polscy siatkarze grają z Japonią. Gdzie oglądać mecze?

3gp7oktxf4jn9erx4hmb9owuvntk71e4.jpg


Polscy siatkarze zagrają towarzysko z Japonią.

Polscy siatkarze dotarli już do Japonii, gdzie w przyszłym tygodniu rozpoczną rywalizację w tegorocznej edycji Ligi Narodów. Zanim jednak do tego dojdzie już 1 i 2 czerwca rozegrają dwa towarzyskie spotkania z reprezentacją Japonii. Kiedy i o której godzinie zostaną rozegrane te konfrontacje? Transmisje meczów Polska – Japonia w Polsacie Sport.

Reprezentacja Polski w pierwszych meczach obecnego sezonu grała towarzysko z Niemcami. Podopieczni trenera Nikoli Grbicia najpierw przegrali 2:3 w Katowicach (25 maja), a następnie wygrali 3:2 w Sosnowcu (26 maja).

 

Zobacz także: Nikola Grbić ogłosił kadrę! Którzy siatkarze zagrają w pierwszym turnieju Ligi Narodów?

 

Po tych sprawdzianach drużyna udała się do Japonii. Polscy siatkarze zmagania w VNL 2023 rozpoczną 7 czerwca na turnieju w Nagoi. Zmierzą się tam kolejno z Francją, Iranem, Bułgarią oraz Serbią.

 

Zanim jednak dojdzie do spotkań w Lidze Narodów, przed Polakami dwa kolejne mecze towarzyskie. Zmierzą się w nich z reprezentacją Japonii. Transmisje meczów Polska – Japonia w Polsacie Sport w czwartek 1 czerwca (godzina 10.50) oraz w piątek 2 czerwca (godzina 7.50).

RM, Polsat Sport

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.


Source link

Leave a Comment