imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Odpowiedź żydowskim kłamcom

a-132

Strona główna &gt Polska &gt Odpowiedź żydowskim kłamcom Odpowiedź żydowskim kłamcom a303 Polska 5

[Moim zdaniem dodawanie określeń takich jak „kłamca”, „łgarz”, „nikczemnik” czy „kanalia” do słowa „Żyd” to pleonazm. Masło maślane. Natomiast w rzadkich przypadkach można podkreślić „Żyd, ale uczciwy”. Admin Gajowy Marucha]

Oświadczenie Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP w sprawie wypowiedzi Premiera Morawieckiego w Monachium.

>http://jewish.org.pl/wiadomosci/oswiadczenie-zgwzwrp-ws-wypowiedzi-premiera-morawieckiego-w-monachiumstatement-of-the-union-of-jewish-communities-in-poland-in-regards-to-the-words-of-the-polish-prime-minister-mateusz-morawiecki/

W związku z wypowiedzią Mateusza Morawieckiego w Monachium, pozwoliliście sobie na kolejną próbę poniżenia Narodu Polskiego i zakłamania historii II wojny światowej.

Ponieważ nikt w Polsce nie zauważył oczywistych matactw i ewidentnego poniżania Narodu Polskiego ze strony Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP, dlatego zmuszony jestem to zrobić osobiście.

Jest faktem niepodważalnym, że w pierwszych latach nazizmu – syjoniści współpracowali z Niemcami z nadzieją utworzenia państwa żydowskiego na podobieństwo Trzeciej Rzeszy. Kluczem do tego miało być – podobnie jak w hitlerowskich Niemczech – pozbycie się mniej wartościowych jednostek. Chodziło oczywiście o religijnych Żydów.

Jedną z przyczyn był fakt, że ze względów religijnych sprzeciwiali się oni utworzeniu Państwa żydowskiego przed przyjściem Mesjasza.

Ale też syjoniści, podobnie jak „postępowcy” z pogardą traktowali swoich pobratymców. To znalazło swoje odbicie w pierwszym etapie wywózek do obozów zagłady, albowiem to właśnie religijnych Żydów wyłapywały zorganizowane bandy żydowskich policjantów.

Na ten temat jest ogrom dokumentacji – nawet filmowej – więc dziwię się, że pozwalacie sobie na kłamliwe stwierdzenie, że żydowscy kolaboranci „działali oni pod presją bezpośredniego terroru, w sytuacji podobnej to tej, w jakiej znajdowali się więźniowie obozów koncentracyjnych. Żadnemu granatowemu policjantowi polskiemu, inaczej niż policjantom gettowym, nie groziła śmierć rodziny za odmowę dostarczania Żydów w ręce Niemców.”.

Po pierwsze, to z Getta można było łatwo uciec!

Po wtóre: kto wprowadzał ten „bezpośredni terror podobny do obozów koncentracyjnych”? Przecież Getta rządziły się same!

Nie mieli do nich wstępu ani Polacy, ani Niemcy.

I rzecz najważniejsza. Kto miał wskazać żydowskiego policjanta, który „odmawia dostarczenia Żydów w ręce Niemców”, oraz – z czyich rąk groziła śmierć takiego policjanta? Przecież w Gettach byli sami Żydzi!

To Żydzi Żydom zgotowali ten los!

W sposób wyjątkowo haniebny rozgrzeszacie żydowskich współwykonawców zagłady Żydów, argumentując to troską o rodzinę. A co w takim wypadku mają powiedzieć polskie rodziny, które narażały swoje życie dla ratowania Żydów? Przecież wystarczyło odwrócić głowę!

[To proste. Żyd miał prawo się bać, a ze strachu nawet własnymi rękami wepchnąć żonę i dzieci do transportu. Natomiast, kurwa, psim obowiązkiem Polaka było oddawanie życia za Żydów. – admin]

A ilu Polaków zadenuncjowali żydowscy konfidenci na usługach gestapo? Ile polskich rodzin trafiło do obozów zagłady po donosie Żyda?

Bardzo dokładna analiza historyczna pokazuje, że szmalcownictwem w przeważającej części zajmowali się sami Żydzi.

Pozwalacie sobie na fałszerstwa historii wyjątkowo haniebne tezy, że mordy Rosjan na Żydach nie można zaliczyć do kategorii „holokaustu”. A przecież bolszewicy, albo raczej żydowscy komuniści – eksterminowali religijnych Żydów dokładnie tak samo – jak to robili Niemcy! Realizowali to jednak przez system gułagów.

Ilu religijnych Żydów przeżyło wojnę na terenach zajętych przez wojska sowieckie?

Właśnie po to, by ukryć swoje sprawstwo w eksterminacji religijnych Żydów, Rosjanie wielokrotnie zawyżyli ilość ofiar z obozów w Oświęcimiu i Brzezince.

Napawa mnie odrazą Wasze zachowanie którym plujecie na pamięć niewinnych ofiar niemieckiego obłędu.

Dziś, po 75 latach od tamtych – tragicznych czasów stajecie po tej samej stronie – co zbrodniarze.

Na takich – jak Wy stworzyłem określenie „żydohołota”, by nie obrażać przyzwoitych Żydów [a są tacy? gdzie? gdzie? – admin] przywołaniem tej nacji.

I potwierdzam po stokroć. Bez współudziału samych Żydów, Niemcom nie udałoby się tak sprawnie przeprowadzić eksterminacji Narodu żydowskiego.

Artysta i teoretyk kultury Artur Łoboda
Polskie Niezależne Media
Fundacja Promocji Kultury

http://www.fundacja.zaprasza.eu

http://zaprasza.net/

Za: https://marucha.wordpress.com/2018/02/22/odpowiedz-zydowskim-klamcom/

P.S. Suplement filmowy.

Żydowscy kolaboranci męczą swoich ziomków, traktują ich jak śmieci, gorzej jak sami Niemcy, i zapędzają ich pałą na rzeź. Dzisiaj ich potomkowie oskarżają naród, pierwszą ofiarę niemieckich nazistów, który ratował tych, których sami nie współ-zamordowali, winnym ich własnych zbrodni i zbrodni niemieckich okupantów.

Bezczelność kłamliwych żydów jest bezgraniczna i hańba temu plemieniu na wszystkie wieki! Red. W-P:

Zezwierzęcony antysemityzm żydowskiej policji getta w Warszawie

Czym poza biciem trudzi się żydowska policja w getcie

Czy byli żydzi sprzedający żydów?


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment