imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

JA Solar inicjatorem światowej inicjatywy na rzecz ekologicznego rozwoju przedsiębiorstw przemysłowych i handlowych

JA_Solar_Launches_Global_Industrial_and_Commercial_Enterprises_Green_Development_Initiative.jpg


JA Solar Technology Co., Ltd.

PEKIN, 8 kwietnia 2024 r. /PRNewswire/ — Spółka JA Solar, wyróżniający się lider w branży fotowoltaicznej, przejęła inicjatywę mającą na celu przeciwdziałanie zmianom klimatycznym i wspieranie zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstw przemysłowych i handlowych w skali globalnej. Przedsięwzięcie z udziałem ponad trzydziestu przedsiębiorstw na całym świecie ma na celu zniwelowanie podziałów sektorowych i barier w łańcuchu przemysłowym, torując drogę dla ekologicznych i niskoemisyjnych strategii rozwoju dla sektora przemysłowego i handlowego.

Podjęte działania realizowane pod hasłem „Światowa Inicjatywa na rzecz Ekologicznego Rozwoju Przedsiębiorstw Przemysłowych i Handlowych”, wskazują na rosnącą potrzebę podjęcia wspólnych wysiłków w walce ze zmianami klimatycznymi. Nawiązując tę współpracę, firma JA Solar i jej partnerzy dokładają wszelkich starań, aby podnosić świadomość w zakresie niskoemisyjnych praktyk środowiskowych, zwiększać efektywność energetyczną i działania na rzecz redukcji emisji, wspierać rozwój gospodarki o obiegu zamkniętym oraz priorytetowo traktować wykorzystanie ekologicznej energii poprzez innowacje technologiczne.

Potwierdzając, że zmiany klimatyczne są jednym z najważniejszych wyzwań naszych czasów, firma JA Solar uwydatnia kluczową rolę w mobilizowaniu międzynarodowego sektora przemysłowego i handlowego do wprowadzania znaczących zmian. Wykorzystując wspólną wiedzę i zasoby, przedstawiciele współpracujących organizacji dążą do stworzenia ekologicznego, niskoemisyjnego łańcucha wartości, wnosząc znaczący wkład w ogólnoświatową transformację w kierunku zrównoważonej gospodarki.

Zdjęcia – https://mma.prnewswire.com/media/2381110/JA_Solar_Launches_Global_Industrial_and_Commercial_Enterprises_Green_Development_Initiative.jpg

Źródło: JA Solar Technology Co., Ltd.

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment