imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Guide Sensmart prezentuje nowy produkt TD631 LRF na Internationale Jagd- und Schützentage 2023

Internationale_Jagd__und_Sch_tzentage_1.jpg


WUHAN, Chiny, 22 października 2023 r. /PRNewswire/ — Targi Internationale Jagd – und Schützentage 2023 zakończyły się 15 października. Guide Sensmart zaprezentował na nich różne produkty i rozwiązania, między innymi TD631 LRF. Imponujące urządzenia do obrazowania termowizyjnego w podczerwieni przyciągnęły wielu entuzjastów przebywania w plenerze i nabywców z branży, którzy odwiedzili stoisko, aby doświadczyć ich działania.

Myśliwi zawsze uważali urządzenia do obrazowania termowizyjnego w podczerwieni za „narzędzia niezbędne do nocnych polowań”. Te urządzenia są uważane za wartościowe uzupełnienie nowej generacji zaawansowanych technologicznie rozwiązań wspomagających legalne polowania. Inteligentny układ do obrazowania termowizyjnego w podczerwieni towarzyszy myśliwym w lesie w obrębie wyznaczonych terenów łowieckich, umożliwiając im pokonanie ograniczeń związanych z ciemnością i docenienie w pełni walorów pleneru.

Firma prezentuje na targach pierwszy w branży wyposażony w pełną gamę funkcji celownik termowizyjny w przystępnej cenie – ręczny monokular termowizyjny TD631 LRF. Zapewnia on lepszą jakość obrazu i większą szczegółowość dzięki ulepszonym algorytmom obrazu. Urządzenie ma wbudowany odległościomierz laserowy o zasięgu 600 metrów, dzięki czemu idealnie nadaje się do nocnych działań na świeżym powietrzu. Celem Guide Sensmart jest zapewnienie entuzjastom przebywania w plenerze najnowszej technologii i innowacyjnych funkcji produktów. Oprócz polowań nowy ręczny monokular na podczerwień można również wykorzystać w pracy organów ścigania, w poszukiwaniach i ratownictwie, hodowli zwierząt, eksploracji w plenerze i obserwacji rekreacyjnej.

Niemiecki oddział Guide Sensmart ma siedzibę przy Neumeyerstrasse 30, Nuremberg, 90411.

Guide Sensmart

Guide Sensmart jest producentem układów obrazowania termowizyjnego w podczerwieni z siecią sprzedaży obejmującą 70 krajów i regionów świata. Guide Sensmart zaprasza do współpracy globalnych dystrybutorów – firmie zależy na zapewnianiu kompleksowych, profesjonalnych usług wysokiej jakości każdemu z partnerów. Dalsze informacje dostępne są na stronie https://www.guideir.com/. 

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2251897/Internationale_Jagd__und_Sch_tzentage_1.jpg 

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2251898/Internationale_Jagd__und_Sch_tzentage.jpg 

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2251899/TD631_LRF.jpg 

Źródło: Guide Sensmart

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment